Hlavní navigace

Videopůjčovna Topfun bude mít vlastní kanál na pozici CS Linku a Skylinku

16. 1. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
16. 1. 2012

Provozovatel videopůjčovny Topfun, společnost Topfun Media, spustí v dohledné době vlastní televizní kanál na satelitu Astra 3B, pozice 23,5 stupně východně. Na tomto odbytišti nabízí své stanice služby CS Link, Skylink a T-Mobile televize. Provozovatel zatím nechce o chystaném programu nic prozrazovat, ale rozšíření aktivit o vlastní televizi rozhodně není nelogickým krokem.

RECENZE: Vyzkoušeli jsme Topfun.cz, „předchůdce“ Voya. Má stále co zlepšovat

Právě satelitní služba Skylink patří mezi významné partnery Topfun Media. Operátor poměrně nedávno představil certifikovaný box Humax s pečetí Skylink Ready, který má v sobě vůbec jako první implementovaný widget pro videopůjčovnu Topfun. Skylink také často propaguje tuto společnost prostřednictvím svých komunikačních kanálů, především skrz svůj čtrnáctideník pro zákazníky. Distributorem stanice by však měl být podle informací serveru DigiZone.cz telekomunikační operátor Towercom, který technicky chod některých kanálů pro Skylink zajišťuje.

ČTĚTE TAKÉ: Přijímač Humax IRHD 5100s pro Skylink konečně s videopůjčov­nou Topfun

Content tip EARLY

Kanál bude promo Topfun a filmový fanoušek tam najde i obsah, který není a nebyl nikde jinde dostupný, protože je určen jen pro digitální distribuci, potvrdil serveru DigiZone.cz přípravy na spuštění vlastního kanálu obchodní ředitel společnosti Topfun Media Radek Přikryl. Právě tato firma hodlá v nejbližší době významně zapracovat na své videopůjčovně. Mezi dalšími aktivitami má být také spuštění nové služby placených kanálů dostupných ve všech platformách, kde Topfun působí, nebo představení vlastních aplikací pro operační systémy Android od Googlu a iOS od Applu.

O všech novinkách Topfun Media vás bude server DigiZone.cz brzy informovat.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).