Hlavní navigace

Videotéku Filmbox Live už mohou využívat i majitelé elektroniky Philips

Lukáš Polák

Filmová a distribuční společnost SPI International, která taktéž provozuje kanály Filmbox, označila službu Filmbox Live v letošním roce za svou prioritu.

Doba čtení: 1 minuta

Společnost TP Vision je další firmou, která do svých produktů implementovala videotéku Filmbox Live společnosti SPI International. TP Vision stojí za značkou Philips. Uživatelé tak mají od tohoto týdne k dispozici více než 900 videí a 6 internetových televizních kanálů. Součástí nabídky Filmbox Live jsou navíc programy Filmbox HD, Fightbox HD a Fashionbox HD. Ty má ve svém balíku například i satelitní služba Skylink. Filmbox Live funguje jako klasické VOD (video na vyžádání).

K TÉMATU: SPI International spustí v květnu službu Filmbox Live v chytrých mobilech a tabletech

Společnost TP Vision si ve střední a východní Evropě klade za cíl naplnit svoji Smart TV opravdu užitečným obsahem. Aplikace Filmbox Live nás na této cestě posunula zase o krok dál, uvedl při této příležitosti výkonný ředitel firmy pro střední a východní Evropu Martijn Smelt. Služba Filmbox Live je v letošním roce jednou z priorit pro společnost SPI International. Kromě ní ale oznámila také spuštění kanálu Filmbox Arthouse (bude dostupny v HD rozlišení) a nemělo by zůstat jen u něj.

Našli jste v článku chybu?