Hlavní navigace

Videozpravodajství z regionů na novém webu RTA

Jiří Macich ml.

Regionální televizní agentura (RTA) v rámci nové verze svých webových stránek nabízí videoarchiv regionálních zpravodajských relací. Stávající forma stránek je první nedokonalou verzí, která ale umožňuje shlédnout zpravodajství jednotlivých regionů, upozorňuje majitel RTA Jaroslav Berka. Uživatelům Internetu RTA nabízí pět z dvanácti celkových verzí zpravodajského pořadu Minuty regionu. Jde o zpravodajství z Ostravy, Zlína, Východních Čech, Jižních Čech a Jižní Moravy. Na dalších sedm verzí…

Regionální televizní agentura (RTA) v rámci nové verze svých webových stránek nabízí videoarchiv regionálních zpravodajských relací. Stávající forma stránek je první nedokonalou verzí, která ale umožňuje shlédnout zpravodajství jednotlivých regionů, upozorňuje majitel RTA Jaroslav Berka. Uživatelům Internetu RTA nabízí pět z dvanácti celkových verzí zpravodajského pořadu Minuty regionu. Jde o zpravodajství z Ostravy, Zlína, Východních Čech, Jižních Čech a Jižní Moravy. Na dalších sedm verzí nemá RTA potřebná práva. (DigiZone.cz)

Našli jste v článku chybu?
9. 1. 2007 17:22
zvo (neregistrovaný)
Přesně tak. V sobotu jsem se díval na Big Bena, bohuzel jsem mel stesti, ze v pulce serialu me to ustrihli a dali tam RTA, na které hrálo Ocko. Kurna, pokud bych chtel Ocko, tak si to prece pustim na satelitu, ne??
8. 1. 2007 22:22
MoB (neregistrovaný)
Od té doby, co přerušují vysílání Primy dvouhodinovým "vstupem" (smyčka s 20 minutmi z Óčka plus smyčka s cca 5 minutami infoproužku) mi tahle banda nesmí na oči. Fuj a hanba, volám! A je mi jedno jestli za to může Prima nebo RTA - Prima vysílá něco na co se dá koukat, na rozdíl od RTA, jejíž vysílání stojí za prd.