Hlavní navigace

Vlachovka opět ožila dechovkou, od dubna tu natáčí Šlágr TV

14. 5. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Televize se těší velkému zájmu především u starších diváků. V neděli dosáhla dokonce 2% podílu u dospělého publika. Stanice je dostupná v multiplexu 3 i na satelitu Astra.

Známá Restaurace Na Vlachovce, která se v minulosti proslavila lidovými koncerty a veselicemi s Josefem Zímou, od minulého měsíce opět ožila dechovkou. Vyplývá to z informací, které se objevily na jejích webových stránkách. 20. dubna 2013 od 19 hodin vypukne první natáčení Šlágr TV a po 13 letech se opět Vlachovka stává centrem lidových zábav při dechovce, píše se na webu restaurace. První večer mohli zájemce o dechovku potěšit hudebníci z Mistříňanky, Strahovanky a Maguranky. Pořad moderoval Eduard Hrubeš.

MM socky3

NEPŘEHLÉDNĚTE: Šlágr TV v neděli s 2% podílem na publiku, za sebou nechala Primu Zoom i Fandu

Další nejbližší termín akce „Šlágr na Vlachovce“ je stanoven na tento pátek 17. května, kdy návštěvníky akce, na níž je vstup 250 korun, potěší Járinky a Babouci, o den později za stejnou cenu zahrají Váhovanka a Šohajka. Podle magazínu Osmička určeného pro Prahu 8 se bude na Vlachovce natáčet vždy minimálně dvakrát do měsíce, a to přímo v historickém sále. V oblíbené restauraci, která se opět vrací ke svým kořenům, bude natáčet například i Banjoband Ivana Mládka nebo kapela Schovanky. Šlágr TV vysílá mj. v zemském multiplexu 3 a bezplatně i na satelitu Astra.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.