Hlavní navigace

Vodafone Park: 100 000 korun za nejlepší aplikaci pro ženy

Jiří Macich ml.

Mobilní operátor Vodafone chce získat aplikace pro svůj komunikační a komunitní portál Vodafone Park i přes vývojářskou soutěž. Úspěšní vývojáři si rozdělí celkem jeden milion korun. Novinkou je ale bonus 100 000 korun za aplikaci pro ženy. Vodafone si totiž nechal zpracovat u agentury TNS Aisa průzkum, podle něhož je Internet zásadním nástrojem pro práci či studium pro 61 procent českých žen. Průměrná česká žena pak prý stráví na Internetu až 23 hodin týdně. Soutěžit lze s hotovou aplikací i i…

Doba čtení: 1 minuta

Mobilní operátor Vodafone chce získat aplikace pro svůj komunikační a komunitní portál Vodafone Park i přes vývojářskou soutěž. Úspěšní vývojáři si rozdělí celkem jeden milion korun. Novinkou je ale bonus 100 000 korun za aplikaci pro ženy. Vodafone si totiž nechal zpracovat u agentury TNS Aisa průzkum, podle něhož je Internet zásadním nástrojem pro práci či studium pro 61 procent českých žen. Průměrná česká žena pak prý stráví na Internetu až 23 hodin týdně. Soutěžit lze s hotovou aplikací i i s jejím návrhem.

Podle našich informací by ženy na portále uvítaly aplikace propojující Internet s mobilem, které například zasílají na mobil seznam ingrediencí pro daný recept, čítač kalorií, či souhrnné informace o kulturním dění, nebo víkendovém programu pro děti, říká Radovan Stejskal, specialista marketingu Vodafonu pro nefiremní zákazníky. Soutěž je otevřená do 12. února 2010. Následně odborná porota vybere vítěze na základě funkčnosti, grafického zpracování a snadnosti užívání. O samotné službě Vodafone Park si můžete více přečíst v našem dřívějším článku Vodafone Park spojuje mobily s webem. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?