Hlavní navigace

Vtip za stovku po čtyřech letech končí, na Facebooku to oznámil Ruda z Ostravy

22. 12. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Do vysílání TV Barrandov se nedávno opět vrátil pořad Videostop, kde však Jana Rosáka nahradila Halina Pawlovská. Ta diváky k obrazovkám nepřitáhla a televize ho podle bulváru zrušila.

Plnoformátová Televize Barrandov už nebude natáčet svůj primetimový pořad Vtip za stovku. Na svém oficiálním profilu to oznámil moderátor Michal Kavalčík, který je spíše známý pod svým uměleckým jménem Ruda z Ostravy. …Pise se mi to kurde tezce decka. :-( DNESKA 20:20h na Barrandov.tv uplne POSLEDNÍ DÍL po 4 rokach !!! IVO ŠMOLDAS a VELKE FINALE o 100.000kč !!! napsal ve středu 16. prosince na Facebooku Kavalčík alias Ruda z Ostravy, který všem poděkoval za přízeň, a jak sám dodal, bylo to best (nejlepší).

Z ARCHIVU: TV Barrandov chystá zábavný pořad Vtip za stovku. Už od března

ebf - tip do článku - debata

Podle Michala Kavalčíka prošlo pořadem přes 150 hostů, zaznělo tři a půl tisíce vtipů a dohromady proběhlo 150 natáčecích dnů, což znamenalo devět tisíc minut vysílání a přes 95 tisíc minut natočeného materiálu. Patří stabilně mezi nejsledovanější pořady vlastní tvorby Televize Barrandov. Vedoucí pozici mezi středečními pořady neztratil ani v průběhu letních měsíců. Jsem moc ráda, že si naši diváci našli na TV Barrandov tento pořad, který jim přináší vtip a jiskru do jejich dnů, uvedla na webu šéfka stanice Marcela Hrdá.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).