Hlavní navigace

Vtip za stovku po čtyřech letech končí, na Facebooku to oznámil Ruda z Ostravy

Lukáš Polák

Do vysílání TV Barrandov se nedávno opět vrátil pořad Videostop, kde však Jana Rosáka nahradila Halina Pawlovská. Ta diváky k obrazovkám nepřitáhla a televize ho podle bulváru zrušila.

Doba čtení: 1 minuta

Plnoformátová Televize Barrandov už nebude natáčet svůj primetimový pořad Vtip za stovku. Na svém oficiálním profilu to oznámil moderátor Michal Kavalčík, který je spíše známý pod svým uměleckým jménem Ruda z Ostravy. …Pise se mi to kurde tezce decka. :-( DNESKA 20:20h na Barrandov.tv uplne POSLEDNÍ DÍL po 4 rokach !!! IVO ŠMOLDAS a VELKE FINALE o 100.000kč !!! napsal ve středu 16. prosince na Facebooku Kavalčík alias Ruda z Ostravy, který všem poděkoval za přízeň, a jak sám dodal, bylo to best (nejlepší).

Z ARCHIVU: TV Barrandov chystá zábavný pořad Vtip za stovku. Už od března

Podle Michala Kavalčíka prošlo pořadem přes 150 hostů, zaznělo tři a půl tisíce vtipů a dohromady proběhlo 150 natáčecích dnů, což znamenalo devět tisíc minut vysílání a přes 95 tisíc minut natočeného materiálu. Patří stabilně mezi nejsledovanější pořady vlastní tvorby Televize Barrandov. Vedoucí pozici mezi středečními pořady neztratil ani v průběhu letních měsíců. Jsem moc ráda, že si naši diváci našli na TV Barrandov tento pořad, který jim přináší vtip a jiskru do jejich dnů, uvedla na webu šéfka stanice Marcela Hrdá.

Našli jste v článku chybu?