Hlavní navigace

Vyhrajte linku 64 kb/s na rok zdarma!

5. 2. 2001
Doba čtení: 3 minuty

Sdílet

Společnost Internet Info se rozhodla uspořádat velkou čtenářskou soutěž, ve které můžete vyhrát počítač do dlaně Visor Deluxe, osobní účet u eBanky s peněžním vkladem, garantovaný kredit pro obchodování na burze 30.000 korun, faxmodem Well FM-56PCI-HSF, počítačovou hru NHL 2001 a mnoho dalších cen.

Znáte hru na asociace? Jedná se vlastně o obdobu slovního fotbalu, jenže namísto slova začínajícího na písmeno, jímž předchozí slovo končilo, říkáte vždy první výraz, který vás napadne. Hrneček – káva, káva – smetana atd. Tak schválně – co vás napadne, když se řekne „velká čtenářská soutěž“. Pesimistovi se asi vybaví krachující internetová firma, jejíž tituly nenabízejí již delší dobu žádný zajímavý obsah, která využila posledních zbytků svého dobrého jména k přesvědčení naivních sponzorů, aby si udržela ubývající návštěvníky. Optimistu možná napadne, že ředitel společnosti by pro čtenáře udělal první poslední, proto snížil platy zaměstnancům a za ušetřené peníze nakoupil atraktivní ceny. Realistovi nejspíše dojde, že firma uvedla nedávno do provozu několik internetových serverů, na které by ráda nalákala čtenáře.

Nebudeme si zde lhát do kapsy, protože na serveru jako je Lupa by to byla hra s ohněm. Bez mučení se přiznáváme, že jsme si na vás vymysleli také „velkou čtenářskou soutěž“, kterou jsme z nedostatku kreativity nazvali Napříč servery Internet Info. O předchozím odstavci není třeba dlouho přemýšlet – v nedávné minulosti jsme spustili informační servery Měšec.cz a Palmserver.cz a internetové hry Burza.cz a Hokejka.cz a rádi bychom vás upozornili na některé zajímavé části těchto serverů. Jako z vaší strany nejméně bolestivá varianta se jevila právě čtenářská soutěž. Po krátké úvaze jsme vytvořili následující – oboustranně výhodný – vzorec: vy (čtenáři) dostanete od nás a našich sponzorů atraktivní ceny, nám se zvýší počet unikátních IP/den a PageViews a sponzorům stoupne všeobecné povědomí o jejích výrobcích.

Princip soutěže je co možná nejjednodušší. Na každém ze serverů společnosti Internet Info se na titulní straně nachází (fialový) rámeček, ve kterém najdete jednak krátkou informaci o samotné soutěži, ale především každý den dvě nové otázky následované vyhlášením výherců z předchozího dne. Pokud na některou z těchto otázek kliknete, dostanete se na webové stránky společnosti Internet Info, kde se nalézá tzv. edukační odstavec (vzpomínáte – lákáme vás na naše servery), jež vám poskytne jakýsi záchytný bod pro úspěšné zodpovězení otázky (jinými slovy se dozvíte, na kterém serveru a v jaké rubrice máte danou odpověď hledat). Zcela konkrétní informace o soutěži – jejímž mediálním partnerem je portál Seznam.cz -, stejně jako kompletní seznam výherců najdete na webové stránce http://www.iin­fo.cz/soutez.

Pokud na otázky správně odpovíte, budete jednak zařazeni do pravidelného každodenního slosování o dva drobné dárkové předměty od sponzorů soutěže a navíc se vaše jméno ocitne v jakémsi pomyslném koši, ze kterého se budou závěrem losovat hlavní výhry. Vaše šance na výhru porostou s počtem správně zodpovězených otázek, nicméně možnost vyhrát mají i ti, kteří se do soutěže zapojí v jejím průběhu nebo zodpoví kupříkladu jen jednu otázku. Doporučujeme prostudovat pravidla na stránce http://www.iin­fo.cz/soutez/pra­vidla.html. Za každou správně zodpovězenou otázku se vaše jméno jedenkrát objeví v závěrečném losování. Registrace do soutěže probíhá na stránkách http://www.iin­fo.cz/soutez/o­tazky.cgi a na stejném místě najdete i aktuální otázky. Společnost Internet Info vám přeje mnoho štěstí!

ICTZ23

Seznam hlavních cen:

  • za server Lupa („nejhlavnější“ cena) bezdrátové připojení Nextra Airlink Limited 64 zdarma po dobu jednoho roku (věnovala společnost NEXTRA Czech Republic)
  • za server Palmeserver počítač do dlaně Visor Deluxe (věnovala firma Czech Data Systems)
  • za server Měšec osobní účet u eBanky s peněžním darem ve výši 5.000 korun (věnovala společnost eBanka)
  • za server Burza garantovaný kredit pro obchodování na burze ve výši 30.000 korun (věnovala firma Sati)
  • za server Hokejka faxmodem Well FM-56PCI-HSF a počítačová hra NHL 2001 (věnovala společnost Joyce)

|Start| ← Začněte klepnutím zde :-)

Tato soutěž je neklamným příznakem toho, že:

Autor článku

Score => Lupa.cz => M&W => Advertures => McCann Prague => Leagas Delaney Hamburg / Prague => Dark Side => [?]