Hlavní navigace

Vyhrajte vstup na odbornou konferenci Video Internet Forum 2012

30. 5. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

V úterý 19. června se v Kině ATLAS v Praze 8 uskuteční odborná konference Video Internet Forum. Nikdo už nepochybuje o tom, že nelineární služby musí být nutnou součástí programové nabídky každého poskytovatele televizního vysílání. Diváci už odmítají být rukojmími televizních dramaturgů. Přístup televizních stanic k Video On Demand je ale rozdílný. Někdo sází na kompletně zpoplatněnou nabídku, jiný na bezplatnou službu kombinovanou s reklamou a další kombinuje oba přístupy. Existuje vůbec…

V úterý 19. června se v Kině ATLAS v Praze 8 uskuteční odborná konference Video Internet Forum. Nikdo už nepochybuje o tom, že nelineární služby musí být nutnou součástí programové nabídky každého poskytovatele televizního vysílání.

Diváci už odmítají být rukojmími televizních dramaturgů. Přístup televizních stanic k Video On Demand je ale rozdílný. Někdo sází na kompletně zpoplatněnou nabídku, jiný na bezplatnou službu kombinovanou s reklamou a další kombinuje oba přístupy. Existuje vůbec nějaký ideální obchodní model? A dokáží si na sebe tyto služby vydělat? Organizátory konference jsou servery DigiZone.cz a Lupa.cz.

Pro vás, naše čtenáře, jsme připravili soutěž o volné vstupenky. Soutěž probíhá od 29. května do 2. června 2012 na serveru DigiZone.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).