Hlavní navigace

Vyšel prohlížeč K-Meleon 1.0.2

Jiří Macich ml.

Koncem týdne byla vydána nová verze alternativního internetového prohlížeče K-Meleon 1.0.2, která je založena na Firefoxu 1.5.0.7 a upravuje tedy několik závažných chyb. K-Meleon je považován za rychlý prohlížeč, který oproti Firefoxu přináší řadu pokročilých funkcí jako je RSS čtečka nebo ovládání pomocí tzv. mouse gestures.

Koncem týdne byla vydána nová verze alternativního internetového prohlížeče K-Meleon 1.0.2, která je založena na Firefoxu 1.5.0.7 a upravuje tedy několik závažných chyb.

K-Meleon je považován za rychlý prohlížeč, který oproti Firefoxu přináší řadu pokročilých funkcí jako je RSS čtečka nebo ovládání pomocí tzv. mouse gestures.

Vyšla také nová verze prohlížeče Flock 0.7.5.1, který je rovněž založen na Firefoxu a navíc přináší podporu pro řadu internetových služeb od webových deníčků po sdílení fotografií.

Našli jste v článku chybu?
2. 10. 2006 22:16
Marek (neregistrovaný)
No asi je to vazne jen otazka odlisneho vykladu. Pro mne totiz instalace konci samozrejme az instalaci vsech pozadovanych rozsirujicich funkci firefoxu (je to prirozena soucast instalace jako ostatne uzpusobeni jeho chovani pomoci konfigurace), takze po ni muj firefox opravdu RSS ctecku ma a zrovna tak i gestures ;-)
2. 10. 2006 12:50
To je zajímavý výklad, ovšem po instalaci Firefoxu v něm žádná RSS čtečka ani podpora mouse gestures není, ale v K-Meleonu ano.