Hlavní navigace

Vysílač Brno - Hády má výluku digitální televize. Na řadu přijde i rozhlas

Lukáš Polák

Pokud jste z Brna a od rána vám nefunguje pozemní digitální signál, vše je v naprostém pořádku. Na vysílači Hády totiž probíhá od šesté hodiny výluka.

Doba čtení: 1 minuta

Pokud jste z Brna a od rána vám nefunguje pozemní digitální signál, vše je v naprostém pořádku. Na vysílači Hády totiž probíhá od šesté hodiny výluka. Až do 15 hodin se budou muset diváci obejít bez programů České televize, Novy, Primy a TV Barrandov, tedy bez signálu multiplexů 1 až 3. V případě, že se nacházíte blízko vysílače Barvičova, můžete zkusit zachytit signál odtud.

„Na vysílači Brno – Hády dojde i k přerušení rozhlasového vysílání, a to v době od 9.00 do 15.00 hodin. Toto se dotkne stanic BBC na frekvenci 101,3 MHz, Evropa 2 na frekvenci 105,5 MHz, Rádio Petrov na frekvenci 103,4 MHz, Rádio Krokodýl na frekvenci 103 MHz, Český rozhlas 3 – Vltava na frekvenci 90,4 MHz, Český rozhlas Brno na frekvenci 93,1, Český rozhlas 2 – Praha (Dvojka) na frekvenci 92,6 MHz, Kiss Hády na frekvenci 88,3 MHz a Rádio Proglas na frekvenci 107,5 MHz,“ upřesnil mluvčí Českých Radiokomunikací Kamil Chalupa.

Našli jste v článku chybu?