Hlavní navigace

Vyzkoušejte si přehrávač rakouské FM4, ukazuje nové možnosti on-line rádia

11. 12. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„Nový sedmidenní FM4 modul je důležitým krokem v naší celkové strategii poskytovat náš obsah na všech zařízeních v optimální kvalitě,“ Michael Götzhaber z veřejnoprávní ORF.

Rakouský veřejnoprávní rozhlas ORF spustil pro svůj alternativní okruh FM4 nový vylepšený přehrávač, který oproti klasickým programům tohoto typu přináší řadu vylepšení. „FM4 Player“ nabízí možnost si pustit kteroukoliv část vysílání tohoto rádia pro mladé posluchače za poslední týden. Celá časová osa obsahuje podrobné informace o tom, co zájemce přehrává. K dispozici jsou jak fakta o programu, tak i přehrávaných skladbách. Přehrávané pasáže je možné sdílet také na sociálních sítích – Facebooku nebo Twitteru.

cyber-obecný tip

ČTĚTE TAKÉ: Rakouská ORF přepracovala své hybridní menu, spustila zpravodajskou aplikaci

Nový sedmidenní FM4 modul je důležitým krokem v naší celkové strategii poskytovat náš obsah na všech zařízeních v optimální kvalitě. Obsah určený zejména mladým cílovým skupinám hodláme nadále rozvíjet, konstatoval ředitel pro technologie, on-line a nová média rakouské ORF Michael Götzhaber. Poslech rádia kdykoliv a kdekoliv je mottem v oblasti on-linu a nových médií, doplnil Thomas Prantner, ředitel sekce ORF Online. „FM4 Player“ je pilotním projektem v oblasti on-line aktivit týkajících se rozhlasového vysílání.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.