Hlavní navigace

Vyzkoušejte si přehrávač rakouské FM4, ukazuje nové možnosti on-line rádia

Lukáš Polák

„Nový sedmidenní FM4 modul je důležitým krokem v naší celkové strategii poskytovat náš obsah na všech zařízeních v optimální kvalitě,“ Michael Götzhaber z veřejnoprávní ORF.

Doba čtení: 1 minuta

Rakouský veřejnoprávní rozhlas ORF spustil pro svůj alternativní okruh FM4 nový vylepšený přehrávač, který oproti klasickým programům tohoto typu přináší řadu vylepšení. „FM4 Player“ nabízí možnost si pustit kteroukoliv část vysílání tohoto rádia pro mladé posluchače za poslední týden. Celá časová osa obsahuje podrobné informace o tom, co zájemce přehrává. K dispozici jsou jak fakta o programu, tak i přehrávaných skladbách. Přehrávané pasáže je možné sdílet také na sociálních sítích – Facebooku nebo Twitteru.

ČTĚTE TAKÉ: Rakouská ORF přepracovala své hybridní menu, spustila zpravodajskou aplikaci

Nový sedmidenní FM4 modul je důležitým krokem v naší celkové strategii poskytovat náš obsah na všech zařízeních v optimální kvalitě. Obsah určený zejména mladým cílovým skupinám hodláme nadále rozvíjet, konstatoval ředitel pro technologie, on-line a nová média rakouské ORF Michael Götzhaber. Poslech rádia kdykoliv a kdekoliv je mottem v oblasti on-linu a nových médií, doplnil Thomas Prantner, ředitel sekce ORF Online. „FM4 Player“ je pilotním projektem v oblasti on-line aktivit týkajících se rozhlasového vysílání.

Našli jste v článku chybu?