Hlavní navigace

Vzdělávací stanice English Club TV vstupuje na náš trh

26. 9. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

26. 9. 2011

Ukrajinská společnost English Club TV, která je provozovatelem stejnojmenného anglicko-jazyčného kanálu, podepsala kontrakt s českou firmou EU Sport na distribuci tohoto programu na našem a slovenském území. Stanice na to upozornila prostřednictvím svého profilu na komunitním portálu Facebook. Kromě toho English Club expanduje také do Gruzie, Bulharska a baltských států.

ČTĚTE TAKÉ: Evropská zpravodajská jednička Euronews spouští vysílání v ukrajinštině

KL22_nominace

EU Sport, která se bude starat o distribuci kanálu v České republice a východních sousedů, už u nás zastřešuje fungování panevropského sportovního programu Eurosport. Stará se i o jeho marketingovou podporu. Regionální manažer EU Sport Ondřej Větrovský při příležitosti vstupu této televize na trh uvedl, že anglicko-jazyčný vzdělávací kanál v Česku a na Slovensku vítá a určitě bezpochyby zaplní prázdné místo, které na poli tematických stanic je. Věřím, že řada diváků, která studuje angličtinu, tento kanál využije, konstatoval Větrovský.

Web stanice: http://english-club.tv/

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.