Hlavní navigace

Webový klient CoTweet pro Twitter jako veřejná betaverze

Jiří Macich ml.

Webový klient CoTweet pro populární mikroblogovací službu Twitter vstoupil do fáze veřejného betatestování. CoTweet je zajímavý svým zaměřením. Umožňuje jednomu uživateli spravovat více účtů a naopak umí více uživatelům zajistit přístup k jednomu účtu. Kooperací uživatelů tak otevírá cestu pro nasazení v korporátním a mediálním prostředí či pro účely marketingu. Už teď jej používají společnosti jako BestBuy, JetBlue, Ford, Starbucks, Microsoft, Sprint, Coca-Cola či provozovatelé samotného…

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Webový klient CoTweet pro populární mikroblogovací službu Twitter vstoupil do fáze veřejného betatestování. CoTweet je zajímavý svým zaměřením. Umožňuje jednomu uživateli spravovat více účtů a naopak umí více uživatelům zajistit přístup k jednomu účtu. Kooperací uživatelů tak otevírá cestu pro nasazení v korporátním a mediálním prostředí či pro účely marketingu. Už teď jej používají společnosti jako BestBuy, JetBlue, Ford, Starbucks, Microsoft, Sprint, Coca-Cola či provozovatelé samotného Twitteru.

K funkcím webového klienta CoTweet patří načasování zveřejnění zprávy, filtrování příspěvků podle klíčových slov, měření počtu kliknutí na odkazy vložené do příspěvků, řazení příspěvků do vláken, usnadnění přístupu k informacím o uživatelích, notifikace přes e-mail nebo podepisování příspěvků. (Zdroják.cz)