Hlavní navigace

Webový klient CoTweet pro Twitter jako veřejná betaverze

10. 7. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Webový klient CoTweet pro populární mikroblogovací službu Twitter vstoupil do fáze veřejného betatestování. CoTweet je zajímavý svým zaměřením. Umožňuje jednomu uživateli spravovat více účtů a naopak umí více uživatelům zajistit přístup k jednomu účtu. Kooperací uživatelů tak otevírá cestu pro nasazení v korporátním a mediálním prostředí či pro účely marketingu. Už teď jej používají společnosti jako BestBuy, JetBlue, Ford, Starbucks, Microsoft, Sprint, Coca-Cola či provozovatelé samotného…

Webový klient CoTweet pro populární mikroblogovací službu Twitter vstoupil do fáze veřejného betatestování. CoTweet je zajímavý svým zaměřením. Umožňuje jednomu uživateli spravovat více účtů a naopak umí více uživatelům zajistit přístup k jednomu účtu. Kooperací uživatelů tak otevírá cestu pro nasazení v korporátním a mediálním prostředí či pro účely marketingu. Už teď jej používají společnosti jako BestBuy, JetBlue, Ford, Starbucks, Microsoft, Sprint, Coca-Cola či provozovatelé samotného Twitteru.

K funkcím webového klienta CoTweet patří načasování zveřejnění zprávy, filtrování příspěvků podle klíčových slov, měření počtu kliknutí na odkazy vložené do příspěvků, řazení příspěvků do vláken, usnadnění přístupu k informacím o uživatelích, notifikace přes e-mail nebo podepisování příspěvků. (Zdroják.cz)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.