Hlavní navigace

Windows Media Player 11 v české verzi

29. 1. 2007
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Microsoft koncem týdne uvolnil do češtiny lokalizovanou verzi svého multimediálního přehrávače Windows Media Player 11. Do češtiny byly přeloženy i stránky tohoto programu. Někteří uživatelé hlásí, že při instalaci přes anglickou verzi dochází k problémům. Řešením je odinstalovat anglický Windows Media Player 11 (automaticky jej nahradí starší verze 10) a teprve pak instalovat lokalizovanou verzi.

Microsoft koncem týdne uvolnil do češtiny lokalizovanou verzi svého multimediálního přehrávače Windows Media Player 11. Do češtiny byly přeloženy i stránky tohoto programu.

Někteří uživatelé hlásí, že při instalaci přes anglickou verzi dochází k problémům. Řešením je odinstalovat anglický Windows Media Player 11 (automaticky jej nahradí starší verze 10) a teprve pak instalovat lokalizovanou­ verzi.

Windows Media Player 11 přináší nový vzhled ve stylu Windows Vista, výrazné celkové zrychlení, vylepšenou knihovnu médií, podporu pro Xbox 360 a další. Program je dostupný jen pro Windows XP a novější. Při instalaci dochází ke kontrole pravosti kopie Windows.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).