Hlavní navigace

WinRoute za pár babek

1. 12. 1998
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Plzeňská firma MT-Net brázdí už nějakou dobu vody Internetového rybníka se svojí vlajkovou lodí, produktem WinRoute, který umožňuje připojení celé sítě k Internetu prostřednictvím jediného počítače a IP adresy. Poslední nabídka zájemcům o WinRoute nabízí až 30 procentní slevu.

Jedná se tentokrát o klasický cross-upgrade z jiného proxy serveru. Každý registrovaný uživatel libovolného proxy serveru má až do konce tohoto roku možnost přejít na WinRoute a získá tak tento produkt s 30procentní slevou. Vezmeme-li za slušný základ ostrou verzi WinRoute 3.0 po 5 uživatelů (tj. 5 současně připojených počítačů v síti), která standardně stojí 6 400 Kč, se slevou ji získáte za 4 800 korun. To je upřímně řečeno pro drtivou většinu firem částka pod hranicí vnímání.

Přiznám se, že mám slabost pro malé firmy, které se díky své šikovné politice nebo kvalitnímu produktu dokáží prosadit na trhu vedle nejrůznějších gigantů. WinRoute se to myslím daří a jako člověka obdařeného jistou dávkou patriotismu mne samozřejmě těší i to, že WinRoute má úspěchy i na zahraničních trzích, přirozeně zejména v USA.

Už nějakou dobu se chystám na to, abych se nové verzi WinRoute podíval na zoubek a přinesl vám recenzi – máte se tedy snad na co těšit.

Ještě perlička k samotné myšlence cross-upgradu. Zajímalo by mne, jak by se pánové od WinRoute tvářili, kdyby nějaký recesista s vážnou tváří požadoval slevu z titulu svého uživatelství Linuxu jako proxy serveru. 

KL22 hlasovani

Více informací najdete na příslušné stránce MT-Netu.

Marek Antoš

Autor článku

Autor je někdejším šéfredaktorem serveru Lupa. V současné době už se psaní věnuje pouze v míře menší než malé, a to zásadně pro radost.