Hlavní navigace

Yahoo Mail s novými doménami ymail.com a rocketmail.com

Jiří Macich ml.

Yahoo Mail, jedna z nejoblíbenějších freemailových služeb na světě, nově nabízí uživatelům na výběr dvě další domény. Adresy schránek u Yahoo mohou mít za zavináčem vedle yahoo.com nově také rocketmail.com a ymail.com. Yahoo Mail uživatelům nabízí schránku bez kapacitního omezení. Na rozdíl od Microsoftu nebo Googlu však ještě Yahoo svou freemailovou službu nelokalizoval do češtiny. Účet u Yahoo Mailu je nutný pro komunikační síť Yahoo Messenger, která je částečně kompatibilní s konkurenčním…

Yahoo Mail, jedna z nejoblíbenějších freemailových služeb na světě, nově nabízí uživatelům na výběr dvě další domény. Adresy schránek u Yahoo mohou mít za zavináčem vedle yahoo.com nově také rocketmail.com a ymail.com. Yahoo Mail uživatelům nabízí schránku bez kapacitního omezení. Na rozdíl od Microsoftu nebo Googlu však ještě Yahoo svou freemailovou službu nelokalizoval do češtiny. Účet u Yahoo Mailu je nutný pro komunikační síť Yahoo Messenger, která je částečně kompatibilní s konkurenčním Windows Live Messengerem. (Yahoo News)

Našli jste v článku chybu?
25. 6. 2008 1:12
No tak to zase radši posílat papírovou poštu než mít mail u seznamu. Zkoušel jsi někdy poslat skrz webové rozhraní soubor větší než párset kb? To si dřív vytrhám vlasy než mi server přestane říkat: "chyba na naší straně" a mail odešle.
24. 6. 2008 10:39
Anonym (neregistrovaný)
Nemám rád Yahoo mail. Kdysi jsem měl schránku, ale tady u nás jsem s tím měl problémy. Některé maily nechodily, server odmítal přijmout poštu apod. Ne, děkuji. To už raději seznam.cz :-)