Hlavní navigace

Z nabídky satelitní Digi TV zmizel kanál DoQ, F&H nahradila PV TV

9. 10. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Logo satelitní digitální platformy DVB-S Autor: 115393
9. 10. 2009

satelitní platformě Digi TV došlo během včerejšího dne k vyřazení hned dvou programů z nabídky. Informoval o tom server Parabola.cz. Abonenti rumunské multiregionální platformy, která působí také v České republice, už nemohou sledovat stanici DoQ, kterou nahradily pouze barevné pruhy. Vyřazen byl také kanál Fishing&Hunting. Obě stanice přitom patří do portfolia společnosti IKO Kabel.

Parabola.cz se domnívá, že došlo k nedohodě mezi provozovatelem kanálů a společnosti RCS&RDS. Co se týká Fishing&Hunting, nemusí však abonenti Digi TV truchlit, protože v nabídce platformy se objevila zcela nová stanice s názvem PV TV, která je v současné době ve fázi testů. Ta, jak již vyplývá z jejího loga, figuruje zde jelen a ryba, bude tematicky stejně laděná jako vyřazený kanál. Program už má také své webové stránky na adrese www.pv-tv.tv. Ty jsou však v současné době dostupné prozatím pouze v maďarštině.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).