Hlavní navigace

Z1 chystá diskusní Leaders Club. Pozvala do ní svého majitele

5. 11. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
5. 11. 2008

Nový nepravidelný formát exkluzivních rozhovorů Leaders Club odstartuje dnes na zpravodajském kanálu Z1. Prvními hosty budou majitelé dvou nejvýznamnějších finančních skupin v České republice – Marek Dospiva ze skupiny Penta a Patrik Tkáč z J&T, sdělila Ivana Dubášová, vedoucí PR této stanice. J&T je přitom majitelem společnosti První zpravodajská, která vlastní vysílací licenci Z1.

Televize slibuje analýzu aktuálních témat, především pak ekonomických. Chceme ukázat jiný rozměr ekonomické diskuse. Do studia nebudeme zvát jen experty různých oborů, ale osobnosti, které skutečně hýbou ekonomikou. Jde o lidi, kteří na veřejnosti většinou vystupují jen málokdy, vysvětluje generální ředitel Z1 Martin Mrnka.

MM socky3

Pořad Leaders Club budeme uvádět nepravidelně, dle možností zvaných osobností a v reakci na aktuální dění. V prvním vydání to bude diskuse dvou nejvýznamnějších investorů v zemi. V televizi vystoupí společně vůbec poprvé, podotýká Mrnka. Kromě Dospivy a Tkáče se prvního vydání Leaders Clubu zúčastní také národní koordinátor pro zavedení eura v České republice Oldřich Dědek a ekonom Miroslav Zámečník.

Moderátory diskuse, která na Z1 začíná ve 21:05 hod., budou Veronika Sedláčková a Jan Zika. Záznam se poté objeví na webové stránce www.z1tv.cz.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.