Kultovní pořad německy mluvících zemí Wetten Dass pokračoval v sobotu poprvé od svého předčasně ukončeného prosincového dílu, při němž se vážně zranil jeden z účinkujících. Televize ZDF, ORF a SF v sobotu od 20.15 živě odvysílaly další díl tohoto pořadu, v němž opět nechyběly hvězdy světové velikosti, které vystupují, nebo se přímo sází s účinkujícím, zda zvládne jím zvolený úkol, který se nějakým způsobem vymyká průměru.
K TÉMATU: Přenos ZDF skončil tragicky. Soutěžící nezvládl skok přes automobil
Hlavní protagonista a moderátor Thomas Gottschalk byl pod obrovským tlakem v souvislosti s prosincovou nehodou, po níž byl celý realizační štáb pod palbou kritiky zejména bulvárních médií za to, že si pro co největší sledovanost vybírají náročné a nebezpečné sázky jednotlivých účinkujících. Ve více než dvacetileté historii pořadu se na scéně objevily nejrůznější sázky, ať už se jednalo o třeba zázračné počtáře, zručné řidiče, nebo nejrůznější artistická vystoupení, až po jedince, kteří byli obdaření mimořádným talentem, či intelektem, mnohdy na hranici „šestého smyslu“.
V sobotu večer v pořadu Wetten Dass vystoupili Roxette, Naomi Campbell, Anna Loos, Udo Lindenberg, Annette Frier a Take That (tato obnovená skupina měla vystoupit již v prosincovém dílu).
Podobné pořady vysílala na konci osmdesátých letech naše Československá televize