Hlavní navigace

Zemětřesení v orgánech Economie, Zdeněk Bakala se osobně ujal vlády nad vydavatelstvím

David Slížek

Majitel vydavatelství Economia Zdeněk Bakala se osobně pustil do řízení svého vydavatelství. Firma dnes ohlásila změny v dozorčí radě i představenstvu. Na své členství v představenstvu rezignovali Michael Jasanský, Martin Frývaldský a Tomáš Klvaňa a na jejich místa valná hromada jmenovala Zdeňka Bakalu a Michaelu Maláčovou. 

Doba čtení: 1 minuta

Majitel vydavatelství Economia Zdeněk Bakala se osobně pustil do řízení svého vydavatelství. Firma dnes ohlásila změny v dozorčí radě i představenstvu. Na své členství v představenstvu rezignovali Michael Jasanský, Martin Frývaldský a Tomáš Klvaňa a na jejich místa valná hromada jmenovala Zdeňka Bakalu a Michaelu Maláčovou

Novým členem dozorčí rady byl zvolen Pepper de Callier, oznámila dnes firma v tiskové zprávě. Na pozici generálního ředitele současně k 31. prosinci končí Petr Babický, který byl zároveň pověřen dočasným řízením firmy až do jmenování nového šéfa.

„Vývoj na mediálním trhu i naše plány ve vydavatelství Economia mne přesvědčily, že je správné, abych se jako vlastník přímo účastnil řízení společnosti z pozice předsedy představenstva,“ řekl k provedeným změnám Bakala. 

„V nejbližších měsících čeká Economii série významných změn, jejichž cílem je vybudovat z tohoto vydavatelství přední centrum ekonomické a názorové žurnalistiky na českém trhu. Součástí projektu je i spuštění nejmodernějšího integrovaného digitálního newsroomu v zemi, k němuž dojde na jaře příštího roku v nově rekonstruovaných prostorách v pražském Karlíně. Chci být těmto proměnám osobně přítomen,“ dodal.

Zdroj: tisková zpráva

Našli jste v článku chybu?