Hlavní navigace

Zoomsphere.com: Osmnáct milionů uživatelů na Pinterest.com

18. 6. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Zoomsphere – www.zoomsphere.com – doplnila do svých statistik a analýz i sledování sociální sítě Pinterest.com a poslední čerstvé výsledky hovoří o osmnácti milionech uživatelů z celého světa. Nejsledovanějším českým účtem na Pinterest.com je Teodorik Menšl (564 533 sledujících). Následují s obrovským odstupem Radostina // 79 ideas (4 579), kokii (1 578 sledujících), Nina Wingfall (861 sledujících) a Monika Mrožková (737 sledujících). Na Pinterest.com najdete i některé české firmy, například…

Zoomsphere – www.zoomsphere.com – doplnila do svých statistik a analýz i sledování sociální sítě Pinterest.com a poslední čerstvé výsledky hovoří o osmnácti milionech uživatelů z celého světa.

BRAND23 Workshop

Nejsledovanějším českým účtem na Pinterest.com je Teodorik Menšl (564 533 sledujících). Následují s obrovským odstupem Radostina // 79 ideas (4 579), kokii (1 578 sledujících), Nina Wingfall (861 sledujících) a Monika Mrožková (737 sledujících). Na Pinterest.com najdete i některé české firmy, například Almara Shop (404 sledujících) je k nalezení v první desítce největších českých účtů, o řadu pozic dále najdete například Erbario.cz

Připomeňme, že Pinterest je třetí nejvíce populární sociální sítí (v USA) a jde o sociální síť zaměřenou hlavně vizuálně, tedy na fotografie a videa. Ty je možné nahrávat, ale také vkládat prostřednictvím odkazů z Internetu. Pinterest se navíc pohybuje hodně na hraně zákona tím, že fotografie z vkládaných odkazů na Internetu nahrává na vlastní servery (viz Je Pinterest ilegální? a Pinterest začíná mít problémy s autorským právem)

Autor článku

Konzultant a publicista, provozuje www.pooh.cz. Podle některých si myslí, že rozumí všemu, sám je však přesvědčen o pravém opaku a ani v 30+ letech nedokázal přijít na to, jak mít peníze a nepracovat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).