Hlavní navigace

Zpravodajský server Novinky.cz v mobilní verzi

17. 4. 2008
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Česká portálová jednička Seznam.cz v rámci svého projektu Seznam na mobil (http://wap.seznam.cz) připravil mobilní verzi zpravodajského serveru Novinky.cz. Jeho obsah si tak mohou zájemci prohlížet na displeji svého mobilního telefonu prostřednictvím wapu. V nedávné minulosti Seznam přes wap zpřístupnil tucet svých služeb včetně freemailu nebo map.

Česká portálová jednička Seznam.cz v rámci svého projektu Seznam na mobil (http://wap.sez­nam.cz) připravil mobilní verzi zpravodajského serveru Novinky.cz. Jeho obsah si tak mohou zájemci prohlížet na displeji svého mobilního telefonu prostřednictvím wapu. V nedávné minulosti Seznam přes wap zpřístupnil tucet svých služeb včetně freemailu nebo map.

S příchodem mobilní verze Novinky.cz dochází také ke změně na hlavní wapové stránce Seznamu, kde se nově zobrazují upoutávky na aktuální stránky ze serveru Novinky.cz. Brzy by Novinky.cz na cestě do mobilního světa měl následovat server Sport.cz. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).