Hlavní navigace

Last.fm

Únik z Last.fm byl rozsáhlejší, než se zdálo. Opět čas měnit hesla

Vypadá to, že co se týká bezpečnosti, nemůžete nikomu věřit. A pokud tvrdí, že se skoro nic nestalo, tak to skoro vždy znamená ve skutečnosti kolosální malér.

Daniel Dočekal

6. 9. 2016 7:59
Doba čtení: 1 minuta

Last.fm končí se streamováním hudby na všech zařízeních

Last.fm v posledních letech poněkud ujel vlak. Ze služby, která byla průkopníkem doporučování hudby, zůstane pouze sledování toho, co posloucháte, a objevování další muziky.

Daniel Dočekal

31. 3. 2014 10:01
Doba čtení: 2 minuty

Lumi: původní tvůrci last.fm doporučují zajímavý obsah na webu

A to podle historie prohlížení, kterou na jejich servery posílá rozšíření prohlížeče. Údajně je historie ukládána tak, že na serveru samotném nejde poznat, který profil je čí…

Marek Janouš

12. 7. 2013 13:52
Doba čtení: 2 minuty

Last.fm opět podporuje i Windows XP

Nový software Last.fm byl opraven a funguje tak i pod Windows XP. Pro uživatele IP rádií Logitech Squeezebox má ovšem Last.fm špatné zprávy.

Jiří Macich ml.

8. 2. 2013 18:30
Doba čtení: 1 minuta

Last.fm má novou aplikaci pro MS Windows, co umí bez rádia?

Server Last.fm vydal novou aplikaci pro MS Windows, která již neobsahuje personalizované rádio. Pro české uživatele se Last.fm mění pouze v další sociální síť.

Jiří Macich ml.

16. 1. 2013 18:35
Doba čtení: 1 minuta

LastFM skončilo se streamováním hudby ve většině zemí, týká se to i Česka

Boj o licenční poplatky za streamování hudby na Internetu si vybral další oběť. Služba LastFM od 15. ledna výrazně omezila své služby.

David Slížek

16. 1. 2013 12:35
Doba čtení: 1 minuta

Rádio Last.fm v České republice končí

Nepříjemná zpráva došla dnes do schránek českých uživatelů populární hudební služby Last.fm, který si platí předplatné, aby mohli poslouchat personalizovaná či tematická online rádia. Od 15. ledna 2013 již totiž nebudou rádia na Last.fm pro české zákazníky k dispozici ani pro předplatitele. Důvody jsou prý veskrze licenční. Předplatné se bude vracet jen pokud je uhrazeno na dobu delší než jeden měsíc.

Jiří Macich ml.

13. 12. 2012 19:08
Doba čtení: 1 minuta

Po Linkedin.com byste měli změnit heslo i v Last.fm

Z čerstvě zveřejněného Last.fm Password Security Update je možné usuzovat na souvislost mezi únikem milionů hesel z Linkedin.com (ale také například seznamovacího webu eHarmony.com). Last.fm uživatele informuje o „probíhajícím šetření“ úníku „některých“ uživatelských hesel a všem uživatelům doporučuje změnu hesla. 

Daniel Dočekal

7. 6. 2012 18:15
Doba čtení: do minuty