Hlavní navigace

New Media Inspiration

Zabije nás umělá inteligence? Pokud měl Darwin pravdu, tak ano, míní Zandl

Jak se změní svět, až (a pokud vůbec) umělá inteligence přesáhne schopnosti člověka? Přinášíme přednášku Patricka Zandla z březnové konference New Media Inspiration. UVNITŘ VIDEO.

Doba čtení: 1 minuta

Život v kostičkovém světě Minecraftu: zábava s dětmi i útoky podvodníků

Minecraft dokázal něco nevídaného. Přitáhnout (a udržet) hráče, aniž by měl realistickou grafiku a všechny ty „top“ věci. Stačí málo.

Doba čtení: 6 minut

Jak vzdělávat děti, které mají svět v mobilech

Víte, co dělají vaše děti v mobilních telefonech? Víte, jaké mají sociální sítě, jaké hrají hry a kde všude se vyskytují jejich fotografie?

Doba čtení: 4 minuty

Generace X, Y a Z. Jak se liší, nebo shodují?

Úskalí snahy srovnávat lidi patřící do různých věkových skupin v praxi. Ale také něco o tom, proč umírá televize a vyhrává internet.

Doba čtení: 3 minuty

New Media Inspiration 2016: Generace X, Y, Z. A youtubeři, samozřejmě

Ondřej Šteffl, Filip Horký, Johny Machette nebo Starý Mrzout na jednom místě? Podívejte se na fotky z letošní konference New Media Inspiration.

16. 2. 2016 11:13

Je sex dating zlo? A jak se proměnily seznamky?

Dnešní seznamky jsou rychlé, plné geolokačních vychytávek a možností, které přinesly mobily. Co na New Media Inspiration zaznělo o seznamování na internetu?

Doba čtení: 2 minuty

Jak vypadá svět post-televizních diváků? A čte ještě někdo noviny?

Post-televizní publikum? Ano, tahle charakteristika naznačuje, že televize je dnes na ústupu a svět se mění. Výrazně se mění.

Doba čtení: 3 minuty

B2B na Facebooku, cloud či bezpečnost Bitcoinů? NMI 2014 startuje už v sobotu

Už jen pár dní zbývá do začátku konference New Media Inspiration. Pokud jste se ještě neregistrovali a chcete se akce zúčastnit, neváhejte.

5. 2. 2014 12:38
Doba čtení: 1 minuta

Bezpečnost, marketing a výzkum ovládnou letošní New Media Inspiration

Celkem 38 řečníků, tři přednáškové sály, čtyři programové bloky – to je letošní New Media Inspiration. Zvýhodněné vstupné na konferenci můžete získat už jen do čtvrtka 30. ledna.

28. 1. 2014 17:26
Doba čtení: 2 minuty

Konference New Media Inspiration: digitální marketing a bezpečnost

Blíží se konference New Media Inspiration. Letos se zaměří na bezpečnost, špionáž, soukromí, cookies, bitcoiny a vytěžování dat. Na své si přijdou i příznivci digitálního marketingu.

15. 1. 2014 13:54
Doba čtení: 3 minuty

Josef Šlerka a jeho tango mezi daty a teorií. Podívejte se na videa z NMI 2013

Pokud jste v lednu nestihli konferenci New Media Inspiration (protože jste třeba byli „na té druhé akci“ na Vsetíně), můžete se na přednášky z hlavního sálu podívat na videu.

22. 2. 2013 9:57
Doba čtení: 1 minuta

Zápisky z New Media Inspiration: Od Kanta přes chytrou vidličku až k pornu

Po nadšení z loňského prvního ročníku se od konference New Media Inspiration 2013 čekalo hodně. Jak setkání teoretiků i marketérů v sociálních sítích očekávání splnilo?

Doba čtení: 6 minut

Josef Šlerka: New Media Inspiration vám řekne víc, než že máte publikovat v pondělí a ve čtvrtek

Svatý grál internetového marketingu, jak konferenci New Media Inspiration nazval SEO odborník Pavel Ungr, se 19. ledna dočká druhého ročníku. Čím je konference, která vychází z akademického prostředí, v českém kontextu výjimečná a co nás letos čeká? Na naše otázky odpovídal zakladatel NMI Josef Šlerka.

Doba čtení: 6 minut