Hlavní navigace

Quora

Obří hack služby Quora ohrozil data až 100 milionů uživatelů

„V pátek jsme zjistili, že data některých našich uživatelů byla kompromitována útočníkem, který získal neoprávněný přístup do jednoho z našich systémů,“ oznámila na svém blogu služba Quora. Bezpečnostní incident se podle ní dotkl až 100 milionů…

Quora má hodnotu téměř miliardy dolarů, přestože nevydělala ani cent

Quora získala dalších 80 milionů dolarů na svůj rozvoj. Projekt, který je zatím plně financován z peněz investorů, tak byl rázem oceněn na téměř miliardu dolarů.

Doba čtení: 2 minuty

Quora, služba na otázky a odpovědi, přidává možnost psát recenze

Jsou to vlastně zvláštní odpovědi s přidanou funkcí hodnocení počtem hvězdiček.

8. 3. 2013 17:11
Doba čtení: 1 minuta

Quora stále chce, abyste se registrovali, pokud chcete vidět její obsah

Quora se v posledních týdnech stala terčem ostré kritiky a dá se říci, že oprávněně. Nutno registrace a přihlášení pro přístup k obsahu je problematická.

Doba čtení: 2 minuty

LinkedIn zruší LinkedIn Answers, jak si stojí Quora.com?

LinkedIn Answers se nedaří, zaklínadlo v podobě slova „engagement“ je ale zjevně tak silnou prioritou, že bez „zapojení“ uživatelů prostě není možné službu ponechat.

Doba čtení: 1 minuta

Jaké je narodit se do rodiny miliardáře? Čtěte To nejlepší z Quory 2010 až 2012

K odpovědím na záludné otázky se v informační síti Quora standardně dostanou jen registrovaní uživatelé. Výběr je teď ale k dispozici pro všechny.

15. 1. 2013 12:37
Doba čtení: do minuty

WorldOpinion sbírá názory na světové dění, chce konkurovat výzkumným agenturám

Příležitostnými aplikacemi na znázorňování veřejného mínění, se kterými se lze občas setkat na světových zpravodajských webech, se inspirovali mladí čeští tvůrci a postavili na té myšlence samostatný web s globální ambicí a se zapojením uživatelů do tvorby obsahu. Konkurovat budou zavedeným výzkumům veřejného mínění.

Doba čtení: 5 minut

Quora může být návyková. Jak se bránit?

Na www.quora.com najde nepřihlášený jen holou stránku přihlašovací. Zapsat se jako uživatel však nestačí — musíte nadto sledovat alespoň pět lidí, námětů nebo otázek, jinak se Quora stále tváří, že vám neukáže nic. (Kontakty z Facebooku nebo Twitteru sama chytře nabídne.) Jakmile si však přidáte to, co vás zajímá, nebo ty, kteří vás zajímají, začne se na vaší uživatelské stránce odvíjet nekončící proud zajímavého a může být těžké odtrhnout se. Nemusíte znát tu nejlepší odpověď — stačí číst,…

Doba čtení: 1 minuta

Quora má hodnotu 400 milionů dolarů, přestože nevydělává ani cent

Quora získala 50 milionů dolarů na svůj další rozvoj. Projekt, který zatím nevydělal a minimálně další dva roky nevydělá ani cent, tak byl rázem oceněn na 400 milionů dolarů.

15. 5. 2012 13:16
Doba čtení: 1 minuta

Quora dostává přepracované komentáře

Řady vylepšení se dočkala Quora, nejvyhypovanější startup loňského roku zaměřený na zodpovídání otázek.

Doba čtení: 1 minuta

Něco potřebujete? Zakladatel Delicious splní vaše potřeby službou Jig

Zakladatel Delicious spustil svou první službu od doby, kdy opustil Yahoo! Opět se pohybuje v sociálním software a tentokráte hodlá hledat odpovědi na vaše problémy.

31. 8. 2011 12:22
Doba čtení: 1 minuta