Hlavní navigace

Ringier

Zase o krok blíž. Křetínský a Tkáč chtějí vydavatelství Mladá fronta

Antimonopolní úřad už řeší, jakou pozici by noví majitelé získali na mediálním trhu, kde se to novými hráči jen hemží.

Doba čtení: 1 minuta

Canvas fingerprinting: nový způsob sledování, proti kterému není obrana

Zapomeňte na cookies, HTML5 storage a všechny staré metody, jak vás na internetu identifikovat. Nová metoda umí obejít všechna omezení. A pozor, pokud používáte AddThis.

Doba čtení: 4 minuty

Český „Ringier Axel Springer“ koupen Tkáčem a Křetínským

O vydavatelství se před půlrokem zajímal Andrej Babiš, ale pak raději koupil Mafru. Mateřský Ringier Axel Springer AG se více zaměří na Polsko, Srbsko a Slovensko.

Doba čtení: 1 minuta

Vydavatelství Ringier Axel Springer CZ prý koupí Křetínský a Tkáč

Akcionáři EPH mají zájem vstoupit do tuzemského vydavatelského byznysu. Podle dostupných informací jednají o koupi mediálního domu Ringier Axel Springer CZ.

18. 12. 2013 22:19
Doba čtení: 1 minuta

Pět mediálních vydavatelství se spojuje ke společnému prodeji reklamy aukcí

Centrum Holdings samo nestačilo na pořádné rozjetí RTB v plošné internetové reklamě, a tak se domluvilo s konkurenty na vzniku platformy společné.

Doba čtení: 3 minuty

Redesign: Blesk.cz mění podobu, bude se měnit podle toho, odkud čtenář přijde

Vydavatelství Ringier Axel Springer (RAS) spouští betaverzi nové podoby webu Blesk.cz. O prázdninách si ji čtenáři budou moci vyzkoušet, od podzimu úplně nahradí současný design.

Doba čtení: 3 minuty

Zítra asi něco koupím, napsal Babiš na Twitteru. Média z něj udělala zprávu dne

„Zítra asi něco koupím“ se objevilo včera večer na Twitteru Andreje Babiše. Chvíli poté už řada českých novin oslavovala a analyzovala koupi Ringieru.

Doba čtení: 1 minuta

Tomáš Búřil: Bude Centrum Holdings roztrháno na kusy?

Myslím si, že se brzy dočkáme zajímavé královské rošády, píše ve své glose bývalý obchodní ředitel Centrum Holdings Tomáš Búřil. Jaká budoucnost podle něj firmu po akvizici čeká?

Doba čtení: 2 minuty

Ringier spustil Náhrady.cz, službu vyřizující kompenzace v letecké dopravě

Cestující, jejichž letadlo bylo zpožděno nebo zrušeno, mohou online vyplnit údaje o letu a nechat si bezplatně zjistit, jestli mají nárok na kompenzaci.

15. 1. 2013 14:06
Doba čtení: 1 minuta

BLESKmobil je jen marketingová slupka, pod ní na zákazníky číhá Telefónica

Pod značkou BLESKmobil, skrze kterou se společnost Ringier Axel Springer prezentuje jako první virtuální mobilní operátor, poskytuje své služby přímo Telefónica. Uživatelé této služby vstupují do smluvního vztahu s Telefonicou a nikoli s Ringierem. Ten vlastní značku a zajišťuje marketing a prodej.

Doba čtení: 8 minut

BLESKmobil je obchodní značka Telefóniky

Dnes oficiálně zahájil činnost nový operátor BLESKmobil, první virtuální mobilní operátor, kterého česká Telefónica dobrovolně pustila do své sítě. Jenže je BLESKmobil vůbec operátorem? Jak upozornil na Twitteru Jiří Peterka, ve všeobecných podmínkách BLESKmobilu je uvedeno, že BLESKmobil je obchodní značka, pod kterou poskytuje služby Telefónica a nikoli vydavatelství Ringier.

Doba čtení: do minuty

BLESKmobil pod lupou: minimální měsíční útrata je 67 Kč. Na jaké finty si dát pozor?

Nový BLESKmobil funguje jen na předplacené bázi, s platností kreditu pouhé 3 měsíce. Minimální částka pro jeho dobití je 200 Kč, na každý měsíc tak vychází nutnost dobití nejméně 67 Kč. Péče o zákazníky je buďto samoobslužná, nebo zpoplatněná částkou 20 Kč za hovor.

Doba čtení: 8 minut

BLESKmobil nabídne volání za 2,50 Kč na minutu [AKTUALIZOVÁNO]

Jak už jsme psali minulý týden, Telefónica a vydavatelství Ringier dnes na společné tiskové konferenci představují prvního virtuálního mobilního operátora. AKTUALIZOVÁNO (11:05):  Pro O2 jedna z velmi významných událostí, spuštění prvního „oficiálního“ alternativního operátora. A významnější o to víc, že jim je Ringier Axel Springer a přináší charakteristický název BLESKmobil. 

Doba čtení: 1 minuta

Jiří Peterka: Telefónica pustí do své sítě prvního virtuála Blesk mobil. Proč právě teď?

Telefónica a vydavatelství Ringier představí příští úterý „převratnou změnu na telekomunikačním trhu“. Mělo by se jednat o prvního virtuálního mobilního operátora, kterého Telefónica dobrovolně pustí do své sítě. Proč se k tomu odhodlala právě nyní, zatímco všechny dosavadní pokusy ztroskotaly?

Doba čtení: 5 minut

Libuše Šmuclerová není na Twitteru, další falešný účet

Libuše Šmuclerová v podobě @smuclerova není skutečná šéfka Ringieru, jde pouze o další falešný účet. Potvrzeno tiskovým oddělením RingierAxel Springer CZ a.s.

Doba čtení: do minuty