Hlavní navigace

Internetová televize Kuki kvůli koronaviru zpřístupní zdarma seriály pro děti

12. 3. 2020

Sdílet

Kuki na Apple TV Autor: Kuki

Zákazníci internetové televize Kuki dostanou zdarma přístup k jinak placeným seriálům pro děti a filmovým kanálům. Klienti poskytovatele internetu Netbox zase budou mít možnost Kuki v době koronavirových prázdnin bezplatně otestovat.

Brněnská společnost Smart Comp., která obě služby provozuje, touto nabídkou reaguje na uzavření škol v souvislosti s preventivními opatřeními kvůli šíření koronaviru.  

„Aby se děti doma nenudily, zpřístupníme jim víc než pět desítek zábavných pořadů, mezi kterými nebudou chybět klasické večerníčkové příběhy nebo seriály Sofie První, Doktorka Plyšáková nebo Jake a piráti ze Země Nezemě. A pro rodiče pak máme dárek v podobě bezplatného přístupu k jinak placeným filmovým kanálům Filmbox Extra HD a Filmbox Premium HD. Snad tím alespoň trochu přispějeme ke zmírnění napětí ze současné situace,“ uvedl marketingový ředitel Netboxu Lukáš Pazourek.

Oba kanály najdou lidé ve své nabídce televize Kuki. Všechny pořady pro děti jsou pak přímo v sekci seriály, a to na předních pozicích, kde jsou označené jako dárek.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 13. 3. 2020 11:40

    bez přezdívky

    No oni ti školáci budou pár dní šťastní, že jsou doma a potom je to nadšení rychle přejde, venku se toho zatím moc dělat ještě nedá a v létě budou místo prázdnin ve škole.... Jinak chválím KUKY za lidský přístup a ty co jezdili přes varování do Itálie bych zavřel do kriminálu....

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).