Hlavní navigace

Manželka prezidentova kancléře se vrací k moderování v Českém rozhlase

13. 11. 2020

Sdílet

Alexandra Mynářová Autor: Khalil Baalbaki, Český rozhlas

Regionální stanice Českého rozhlasu začnou od prosince vysílat talk show Slavné dvojice. Každý pátek ve 20.00 se v ní představí dvojice spjaté rodinnými nebo pracovními vazbami. Pořad bude moderovat Alexandra Mynářová, která se do regionálního vysílání Českého rozhlasu vrací po pětileté pauze a rodičovské dovolené.

Manželka prezidentova kancléře nebude zvát politiky ani jiné osoby aktivně angažované v ovlivňování veřejných pravidel a rozhodování. „Obsahově se tedy pořad nebude zabývat politikou ve smyslu státních záležitostí, správy věcí veřejných a činností v oblasti řízení vnitrostátních záležitostí nebo zahraničních vztahů,“ uvedl Český rozhlas v tiskové zprávě k novému pořadu.

První dvojice tvoří zpěváci Dalibor Janda a Jiřina Jandová, plastičtí chirurgové Jan a Ondřej Měšťákovi, muzikanti Václav a Jan Neckářovi, herci Jan Přeučil a Eva Hrušková nebo tváře soutěže Peče celá země Tereza Bebarová a Josef Maršálek.

Alexandra Mynářová, rodným jménem Nosková, vystudovala práva. Na bývalé pražské regionální stanici Regina působila jako zprávařka, uváděla také víkendová vydání pořadu S vámi v Praze. Souběžně působila ve zpravodajství České televize, odkud odešla právě kvůli vztahu s kancléřem prezidenta republiky Vratislavem Mynářem. Na její návrat do rozhlasu jako první upozornil Deník N.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).