Hlavní navigace

Regina

RRTV udělila pokutu TV Regina, zahájila správní řízení s Barrandov Muzika a rozporuje reklamu na Cetelem

Vysílání rádia Hey se nově dočkají posluchači z Třebíče a Jihlavy, rádio Čas začne vysílat v Břeclavi, Hodoníně a v Kyjově.

26. 1. 2017 12:00
Doba čtení: 2 minuty

Přechodové sítě na DVB-T2 se spustí nejdřív koncem února, certifikací Českých Radiokomunikací už prošlo na šest set přístrojů

TÝDENNÍ REVIZE – České Radiokomunikace odhadují zpoždění při přechodu na DVB-T2 už na minimálně čtyři měsíce, naopak si pochvalují přístup výrobců televizorů při odstraňování chyb u přístrojů kompatibilních se standardem DVB-T2/HEVC.

Doba čtení: 5 minut

Digitální stanice Českého rozhlasu Regina DAB Praha vstoupila do multiplexu Teleko

UVNITŘ MAPA – Signál je kromě Prahy nově dostupný na Příbramsku, v severních a východních Čechách a na některých místech Moravy.

Doba čtení: 1 minuta

Startuje další IPTV televize a ČTÚ zveřejnil plán využití rádiového spektra pro DAB

TÝDENNÍ REVIZE – Vedle toho tu máme vánoční filmové tipy, maratón poslední řady South Parku či radikální přejmenování stanic skupiny Nova.

24. 12. 2016 0:00
Doba čtení: 4 minuty

TV Regina může přijít o satelitní licenci a neví, proč nevysílá v DVB-T

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání zahájila na posledním zasedání dvě správní řízení s provozovatelem TV Regina.

Doba čtení: 4 minuty

RRTV: ze stanice Fanda bude Nova Action, TV Regina hrozí odnětí licence

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV, Rada) na svém 23. zasedání, vedle obvyklého programu, projednala mj. i žádosti o licence FTV Prima a HBO Europe.

Doba čtení: 2 minuty

Televize Regina na satelitu i v DVB-T konečně s programovým průvodcem

Jak televize Regina uvádí na svém webu, chce být stanicí laskavou, milou, možná i lehce poučnou, televizí, ke které se nebudete bát posadit i své děti.

Doba čtení: 1 minuta

Televize Regina začala vysílat i studentské filmy a zapomenuté dokumenty

V rámci studentských filmů, které se objevují na Regině, je možné zahlédnout i některé známé české herce. K této tvorbě se dostala stanice výměnou za možnost nabídky studentské praxe.

Doba čtení: 1 minuta

Regionální síť 9 v Mostě by se chtěla rozšířit o televize Regina a Šlágr

„S provozovateli těchto stanic jednáme a budeme pochopitelně rádi, pokud se nám tato jednání povedou dovést do úspěšného konce,“ uvedl provozovatel sítě Dalibor Kremlička.

Doba čtení: 1 minuta

Televize Regina zahájila vysílání, program bude nabíhat postupně

Program je dostupný na satelitu Astra v nekódované podobě a také prostřednictvím Regionální sítě 4 ostravského podnikatele Leoše Pohla, kde bude vysílat od zítřka i konkurenční Harmonie.

Doba čtení: 2 minuty

Silní se spojují, slabí padnou aneb obchod, v němž se točí miliardy

TÝDENNÍ REVIZE – Spojení Discovery s Eurosportem přinese silné partnerství, z něhož budou profitovat obě strany. Značky patří v oblasti placené televize mezi špičku.

Doba čtení: 4 minuty

Televize Regina odstartuje začátkem příštího měsíce, možná hned 1. února

Mezi hlavní tváře televize budou patřit Zuzana Bubílková, Pavlína Filipovská nebo Jan Musil. Stanice chystá do programového schématu i filmy, o konkrétních titulech ale není zatím rozhodnuto.

Doba čtení: 2 minuty

TV Regina testuje programového průvodce v DVB-T i na satelitu

Programového průvodce doposud nebyla schopna zprovoznit televize Active. Ta v rámci něho už několik měsíců informuje stále o tom, že její vysílání je ve zkušebním režimu.

Doba čtení: 1 minuta

Televize Regina spustila promo smyčku na satelitu Astra a v DVB-T

UVNITŘ VIDEO – Ostré vysílání televize Regina proběhne pravděpodobně na přelomu tohoto a příštího měsíce. Stanice chce nabídnout „nenásilný a harmonický obsah“.

6. 1. 2014 16:35
Doba čtení: 1 minuta

Česko, země věšteckých televizí? Po Active TV míří do éteru další stroj na peníze

Tentokrát nejde o maďarský import, ale čistě českou aktivitu. Rada pro rozhlasové a televizní vysílání si s televizemi, které vydělávají na naivitě diváků, neví rady.

Doba čtení: 4 minuty

Nová česká televize Regina už testuje na satelitu a pražském DVB-T

UVNITŘ FOTO A VIDEO – Nová stanice si klade za cíl oslovit především diváky starší 45 let, kterým chce nabídnout nenásilnou zábavu a také možnost vzdělávat se díky některým poradenským pořadům.

Doba čtení: 2 minuty

V Praze a na satelitu Astra bude vysílat nová televize Regina, zaměří se na diváky 45+

UVNITŘ VIDEO – Na obrazovce nového programu nebudou chybět ani známé tváře. Diváci se mohou těšit na Zuzanu Bubílkovou, Pavlínu Filipovskou nebo Evu Hruškovou.

Doba čtení: 2 minuty