Hlavní navigace

Nová aplikace Zdarma TV sice přehrává české stanice, ty hlavní ale chybí

19. 2. 2021

Sdílet

Zdarma TV Autor: Číčo TV

Za podpory společnosti Číčo TV vznikla nová mobilní aplikace pro systémy iOS a Android, v níž je možné bez jakékoliv registrace a poplatků sledovat televizní vysílání. Autoři aplikace Zdarma TV sice lákají na „více než třicet prémiových kanálů“ s timeshiftem a sedmidenním archivem pořadů, nabídka stanic je však ochuzená.

Z největších tuzemských televizních skupin jsou zastoupeny pouze programy České televize (v HD) a Barrandova. Hudbu reprezentují čtyři kanály Óčka a Lounge TV. V přehledu stanic jsou ještě Noe, TV Seznam, dále slovenské Jednotka, Dvojka HD a Trojka HD, zpravodajská TA3, rakouské programy ORF1 a ORF2, francouzské zpravodajství France24 a dokumentární DocuBox HD.


Autor: Číčo TV

Zdarma TV na iPhone

Nejvíc aplikace potěší zřejmě sportovní fanoušky, pro které připravila programy Arena Sport 1, Arena Sport 2, Red Bull TV, Auto Motor Sport a Sport 5.

Zdarma.TV je vybavena EPG. Funkce nahrávání pořadů v době testu nefungovala správně. V sekci Videotéka nebyl ani jeden dostupný výsledek.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář se zaměřením na média. Dlouholetý účastník i pozorovatel českého mediálního cirkusu. Pracoval v Marketing & Media, Hospodářských novinách a Českém rozhlase.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).