Hlavní navigace

Seznam.cz má nového marketingového ředitele i tiskovou mluvčí

2. 1. 2018

Sdílet

Seznam.cz - personální změny - marketing

Seznam ohlásil personální změny, které platí od začátku nového roku. Petra Krále, který ze Seznamu odešel v říjnu, nahrazuje od ledna v čele marketingového oddělení nový ředitel Martin Klofanda. Podle zprávy na firemním blogu „…bude zodpovídat za produktovou a B2B komunikaci a povede týmy eventů, distribuce a sociálních sítí i kreativní a grafické oddělení.“

Klofanda působil poslední dva roky na volné noze, předtím pracoval například ve firmách jako MindShare, Atlas.cz, Kofola nebo Ugo.


Autor: Seznam.cz

Seznam po letech mění také tiskovou mluvčí. Irena Zatloukalová po téměř sedmi letech z firmy odchází a nahradí ji Aneta Kapuciánová, oznámila firma. Kapuciánová pracuje v Seznamu od června 2016 (přišla z agentury Bison & Rose) a původně zastávala post manažerky interní komunikace. Nově je od ledna manažerkou PR a interní komunikace.


Autor: Seznam.cz

Personálních změn je na Seznamu v poslední době dost. Z firmy s koncem roku na vlastní žádost odešel také šéfproducent videoserveru Stream.cz Lukáš Záhoř, kterého nahradili nový šéfproducent Daniel Strejc a nový provozní ředitel Filip Vážanský. V minulých dvou letech firma také od základu přeskládala své vedení – viz Seznam aspiruje na personální kolotoč roku. Od listopadu prostřídal většinu šéfů.

Seznam naopak přijal řadu nových lidí do redakce svého videozpravodajství. Začátkem ledna se podle informací Lupy chystá na spuštění kontinuálního vysílání nejen na internetu, ale také v pozemní digitální síti. Už od prosince své vysílání testuje tzv. do zdi.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Šéfredaktor Lupa.cz a externí spolupracovník Českého rozhlasu Plus. Dříve editor IHNED.cz, předtím Aktuálně.cz a Českého rozhlasu. Najdete mě na Twitteru nebo na LinkedIn

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).