Hlavní navigace

Televize Nova brzy spustí další stanici

11. 1. 2022

Sdílet

Didier Stoessel Autor: PPF

Rodina televizních kanálů skupiny Nova se rozšíří o další program, opět sportovně zaměřený. V rozhovoru pro měsíčník Forbes (🔐) to potvrdil generální ředitel CME Didier Stoessel. Stanice Nova Sport 5 má být podle jeho slov spuštěna „brzy“.

„Sport bude hrát větší a větší roli. Se zprávami má společné to, že je obvykle sledujete živě. Sport bude růst, i proto do něj tolik investujeme, máme čtyři sportovní kanály a brzy přibude Nova Sport 5. Třetí věcí bude celkově zvýšená konzumace videoobsahu,“ podotkl manažer v rozhovoru.

Nova bude nadále rozsáhle investovat do původního obsahu na platformě Voyo. Náklady jsou v desítkách milionů korun. Letos na Voyo bude dvanáct nových seriálů, za rok dvacet tři, v roce 2024 už třicet tři. 

Didier Stoessel také poprvé konkrétněji zmínil, jak se videoplatformě daří získávat abonenty. „Když se mě před rokem při nástupu do funkce ptali, o čem sním, zmínil jsem milion předplatitelů v Česku a na Slovensku do pěti let. Teď už jsme ve třetině – za méně než rok,“ řekl novinářům.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář se zaměřením na média. Dlouholetý účastník i pozorovatel českého mediálního cirkusu. Pracoval v Marketing & Media, Hospodářských novinách a Českém rozhlase.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).