Hlavní navigace

Z České televize odchází moderátor Tomáš Drahoňovský

3. 6. 2021

Sdílet

Tomáš Drahoňovský v domácím studiu Autor: Česká televize

Po sedmi letech opouští zpravodajství České televize moderátor Tomáš Drahoňovský. „Moderátor kontinuálního vysílání, mimořádných pořadů, speciálů a 90´ČT24 se po celou dobu věnuje zejména české politice. Nyní se ale rozhodl začít zcela novou etapu. Bude v ní stejně skvělý jako v novinařině. Hodně štěstí a díky, Tomáši,“ oznámila televize prostřednictvím sociální sítě Twitter.

„Existuje jen málo nabídek, které mě mohly zviklat v mém celoživotním snu řadit se mezi profesionály České televize. To, že jedna taková přišla, mě spíš překvapilo. Napořád budu vděčný za neuvěřitelnou škálu příležitostí, které mi televize veřejné služby poskytla. Všechny totiž naplňovaly krédo, které jsem si na počátku své novinářské kariéry osobně stanovil: nezkresleně a vyváženě informovat veřejnost o současném světě. Řečeno fotbalovou terminologií: pískat všem rovinu. Jsem proto rád, že řady svých kolegů, kteří to cítí stejně, neopouštím ve zlém, ale s jejich maximálním pochopením pro mou potřebu životní změny,“ uvedl Tomáš Drahoňovský.

Doplněno 9:57: Jeho novým působištěm bude od července pivovar Plzeňský Prazdroj. „Mohu potvrdit, že nastupuje do Plzeňského Prazdroje na pozici manažera řemeslných piv a pivních speciálů pro Česko a Slovensko,“ sdělil na dotaz Digizone.cz mluvčí firmy Zdeněk Kovář.

„V této nově vytvořené pozici se bude podílet na tvorbě a realizaci naší strategie pro speciály a řemeslná piva, jako je například program Volba Sládků nebo budování spolupráce s minipivovary. Oceňujeme Tomášovy komunikační zkušenosti, nadšení a zájem o craftové pivo a českou, slovenskou, ale i mezinárodní pivní scénu,“ doplnil Plzeňský Prazdroj na svém oficiálním profilu na síti LinkedIn.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář se zaměřením na média. Dlouholetý účastník i pozorovatel českého mediálního cirkusu. Pracoval v Marketing & Media, Hospodářských novinách a Českém rozhlase.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).