Hlavní navigace

Apple přinesl Evropě iTunes

16. 6. 2004
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Britové, Francouzi a Němci nyní po obyvatelích USA mohou využít katalogu více než 700 tisíc hudebních skladeb prodávaných v katalogu Apple iTunes. Mimochodem, Apple teď kromě iPodu (původně mp3 přehrávač, dnes krabička plná kouzel) začal do segmentu s domácí zábavou pronikat dalším produktem. Tím je AirPort Express s AirTunes, Access Point WiFi určený pro domácnosti, který připojíte k napětí a můžete na něj navěsit i ethernetový kabel (počítač), USB (tiskárnu) nebo jack (hi-fi věž). V Americe…

Britové, Francouzi a Němci nyní po obyvatelích USA mohou využít katalogu více než 700 tisíc hudebních skladeb prodávaných v katalogu Apple iTunes. Mimochodem, Apple teď kromě iPodu (původně mp3 přehrávač, dnes krabička plná kouzel) začal do segmentu s domácí zábavou pronikat dalším produktem. Tím je AirPort Express s AirTunes, Access Point WiFi určený pro domácnosti, který připojíte k napětí a můžete na něj navěsit i ethernetový kabel (počítač), USB (tiskárnu) nebo jack (hi-fi věž). V Americe za hloupých 129 dolarů. Funguje i s PC. (echo Karmi)

Autor článku

Autor se zabývá výkonovým marketingem na internetu. Pracoval pro Advertures, Dobrý web a Outrider. Martin byl dříve redaktorem Lupy a dalších periodik o IT.