Hlavní navigace

Atlas má také problémy s e-mailem

Jiří Macich ml.

Nejen uživatelé freemailové služby portálu Seznam mají v těchto dnech problémy se svou schránkou. Výpadky postihují i uživatele freemailu na Atlasu, což pro Lupu potvrdila Kateřina Holcmanová, marketingová manažerka Atlasu, která řekla: E-mailová služba portálu Atlas se v současnosti potýká s krátkodobými výpadky, které jsou způsobené přechodem na bezpečnější a výkonnější technologii. Tato změna do budoucna přinese větší stabilitu a zvýšení bezpečnosti naší emailové služby. Za tyto výpadky se…

Nejen uživatelé freemailové služby portálu Seznam mají v těchto dnech problémy se svou schránkou. Výpadky postihují i uživatele freemailu na Atlasu, což pro Lupu potvrdila Kateřina Holcmanová, marketingová manažerka Atlasu, která řekla: E-mailová služba portálu Atlas se v současnosti potýká s krátkodobými výpadky, které jsou způsobené přechodem na bezpečnější a výkonnější technologii. Tato změna do budoucna přinese větší stabilitu a zvýšení bezpečnosti naší emailové služby. Za tyto výpadky se velice omlouváme a na jejich odstranění usilovně pracujeme. Data uživatelů podle našich informací v ohrožení nejsou, nicméně hrozí dočasná nedostupnost schránky.

Našli jste v článku chybu?
6. 12. 2006 15:11
My sme jako firma, ATLASU nabizeli jiny mailovy resni dokonce i na platforme windows. Oni nemeli nikdy ani tu slusnost aby jakkoliv odpovedeli.. a pracovat knim bych za jejich prachy na beznej post programatorskyho otroka nesel.. H.
6. 12. 2006 8:57
Dave (neregistrovaný)
No, myslim, ze oni urcite na neco prijdou... Takovyhle nenapadny urejpany poznamky jsou prece k nicemu, kdyz se v tom tak vyznas, tak jdi delat do Atlasu a ukaz jim, jak se to spravne dela, ale slysel jsem zvesti, ze tam se dostat, to uz musis bejt pan programator, takze... no, vlastne nic jinyho nez rejpani na netu ti nezbyva ;-)