Hlavní navigace

Byly vyhlášeny výsledky soutěže Top hostingy 2009

Jiří Macich ml.

Soutěž Top hostingy 2009, o které jsme vás informovali již dříve, má své vítěze. Nabídky českých webhosterů hodnotila odborná porota i široká veřejnost. Nejlepší webhosting PHP + MySQL podle hlasování veřejnosti nabízí Český hosting. Nejlepší webhosting založený na konkurenčních technologiích pak má dle veřejného hlasování FORPSI v tarifu Normal hosting. FORPSI si veřejnost získalo i v kategori pro virtuální servery založené na Linuxu, kde bodovalo se službou VPS Profi. Mezi poskytovateli…

Soutěž Top hostingy 2009, o které jsme vás informovali již dříve, má své vítěze. Nabídky českých webhosterů hodnotila odborná porota i široká veřejnost. Nejlepší webhosting PHP + MySQL podle hlasování veřejnosti nabízí Český hosting. Nejlepší webhosting založený na konkurenčních technologiích pak má dle veřejného hlasování FORPSI v tarifu Normal hosting. FORPSI si veřejnost získalo i v kategori pro virtuální servery založené na Linuxu, kde bodovalo se službou VPS Profi. Mezi poskytovateli virtuálních serverů založených na Windows uspělo Active 24 se službou Business 10.

Kompletní výsledky včetně hlasování poroty, které se mimochodem dosti lišilo od hlasování veřejnosti, naleznete na webu soutěže: top.hostingy.cz. Veřejného hlasování se zúčastnilo 2816 hlasujících. Jedním z partnerů soutěže byl i náš sesterský server Root.cz, jehož šéfredaktor Petr Krčmář rovněž zasedal v porotě. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
25. 11. 2009 22:57
PK (neregistrovaný)
Když se podívám na výsledky soutěže na oficiálních stránkách, tak se nestačím divit, jak autor tohoto článku na lupa.cz si výsledky přizpůsobil k obrazu svému. Tak neobjektivní článek na tomto serveru jsem ještě nečetl. Patrně je pan "autor" zainteresován v některé z neúspěšně hodnocených firem, když uvádí pouze vítěze hlasování veřejnosti a nejoblíbenější hostingy uvádí jako nejlepší. A dle něj se výsledky hlasování odborné poroty a veřejnosti dosti liší - např. v prvních dvou kategor…
25. 11. 2009 22:03
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Bozicku, podivejte se na stranku http://www.hosting51.cz/hosting-51/konfigurace-serveru vzdyt pisou ze maji jen 1ks serveru na sluzbu ktera vyhrala :-) Pane Janda cim jste prosim hodnotil?