Hlavní navigace

Česká spořitelna spustila mobilní bankovnictví i pro firmy

Firemní klientele se dostává mobilní aplikace internetového bankovnictví více než dva roky poté, co banka přišla se svým prvním mobilním internetbankingem.
Martin Vyleťal
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Česká spořitelna (ČS) dnes začala korporátním klientům nabízet mobilní aplikaci internetového bankovnictví Business 24. K dispozici je pro operační systémy iOSAndroid. Připomeňme, že ČS svoji první aplikaci mobilního bankovnictví pro nefiremní klienty spustila koncem února 2012, ale pouze pro platformu iOS. Ještě před koncem roku se objevila i verze pro Android. Aplikace s názvem Servis 24 má na kontě aktuálně již téměř 200 tisíc stažení.

Nová aplikace Business 24, kterou pro ČS vyvíjela firma Cleverlance, zvládá všechny základní bankovní operace. Narozdíl od aplikace Servis 24 disponuje funkcí přípodpisu (vícenásobná autorizace) transakcí. Ta dovoluje uživateli nechat si připravit dávky plateb předem a později je z mobilu připodepsat v plně funkčním transakčním úložišti. Jeden uživatel může používat aplikaci na více zařízeních.

MM_influenceri eSport

„Na mobilní aplikace v České spořitelně sázíme, a proto klientům chceme každé čtvrtletí představit jednu novou. Letos už to byl Lístkomat ČS pro snadné objednání na pobočku prostřednictvím mobilu a do konce roku chystáme ještě dvě další,“ prozradil David Lorenc ředitel přímého bankovnictví České spořitelny.

Zdroj: tisková zpráva ČS, tisková zpráva Cleverlance