Hlavní navigace

Chellomedia posilují

23. 1. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
23. 1. 2009

Společnost Chello Central Europe se chystá na převzetí tří tematických stanic od své sesterské společnosti Chello Zone. Půjde o kanály, které patří do regionu střední Evropy – Zone Romantica (verze pro Polsko, Maďarsko, Rumunsko), Zone Europa a Zone Club (verze pro Polsko a Maďarsko). K této operaci dojde v dubnu. Z posledních akvizic Chellomedia je možné jmenovat např. kanál Spektrum, Minimax, TV Paprika nebo TV Deko.

Podle prezidenta společnosti Shanea O´Neilla je přesun stanic přirozeným krokem, a to v regionu, který za poslední dva roky zaznamenal značný nárůst příjmů a aktivit. Tento přesun rovněž umožní dceřiné společnosti Chello Zone zaměřit se na rozvoj pan-regionálních a asijských tématických televizních projektů, kde stále vidíme potenciál k silnému růstu, dodal O’Neill. Společnost Chello Central Europe převezme zodpovědnost za vztahy s řadou klíčových třetích zastupitelských stanic v regionu, včetně NBC Universal, MTV a History Channel.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.