Hlavní navigace

Czech ICT Incubator uzavírá přihlášky. Běží poslední týden

8. 2. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Dostat se na čtvrt roku do Silicon Valley a pobýt v akcelerátoru Runway. Nabídka, za kterou stojí ICT Alliance a CzechInvest.

Podpořit tuzemské startupy v expanzi za oceán a otevřít jim cestu k novým kontaktům. Vybrané projekty se dostanou k mentorům, networkovacím akcím a možná s trochou štěstí i k novým obchodním partnerům. Balík v hodnotě šesti a půl tisíce dolarů tak čeká na své letošní abonenty.

Do programu se mohou přihlásit firmy z oblasti software, hardware, e-commerce, mobile nebo online, v nichž alespoň jeden ze zakladatelů je Čech. Další požadavky jsou kvalitní tým a výborná znalost angličtiny u členů týmu, kteří pojedou do Silicon Valley.

TIP: Startupy v roce 2015: Hokejky, dospívání a konec legrace

Finální výběr proběhne v polovině března a vybrané firmy poletí do Silicon Valley koncem března. Přihlášky jsou otevřeny na stránkách projektu do konce týdne

Cloud23

Výběr projektů bude probíhat ve dvou kolech, přičemž o výběr se postará odborná porota složená ze zástupců partnerů z Rockaway, SRTV, ČEZu, MSD IT Global Innovation Centre nebo J&T Ventures. 

Program Czech ICT Incubator je dalším nástrojem, kterým chce stát podpořit scénu inovativní firmy. Letos startuje třetí kolo. V těch předchozích se do Ameriky podívaly týmy z Manta Tools,  Easycore, Bileta a Travelove.

Autor článku

Po klasickém desetiletém novinářském kolečku (on-line, papír, televize) se vrátil zase na web a je mu dobře. Více na LinkedIn.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).