Hlavní navigace

Další duel našich na MS v hokeji od 16:15. Dnes poprvé i na internetu

2. 5. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
2. 5. 2011

Na českou hokejovou reprezentaci dnes čeká další duel základní skupiny mistrovství světa. Od 15:30 bude Česká televize vysílat studio MS a od 16:15 pak samotné utkání proti Dánsku. Diváci si mohou toto utkání pustit na programu ČT 4 a ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV) tak na stanici ČT HD, která je dostupná prostřednictvím kabelových, IPTV a satelitních operátorů a také v terestrickém multiplexu 4.

Content tip EARLY

K TÉMATU: Začíná mistrovství světa v hokeji. Kde a jak ho můžete sledovat?

Pokud budete chtít duel s Dánskem sledovat na Slovenské televizi, máte možnost tak učinit prostřednictvím stanice Jednotka. STV mu vyhradila čas od 16 do 19 hodin. Zápas české reprezentace si nenechá ujít ani nekódovaný německý program Sport 1, který je možné zachytit prostřednictvím satelitu Astra na pozici 19,2 stupně východně. Česká televize dnes oznámila divákům také významnou novinku – všechny zápasy tuzemské reprezentace budou počínaje dnešním dnem vysílány také prostřednictvím internetu. Tento krok umožnilo uzavření smlouvy s marketingovou organizací zastupující Mezinárodní hokejovou federaci (IIHF).

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).