Hlavní navigace

Digi Sport už nebude jen v nabídce Digi TV. Nabízí se dalším operátorům

23. 9. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
23. 9. 2011

Placený satelitní a kabelový sportovní kanál Digi Sport, jehož majitel skoupil vysílací práva pro anglickou fotbalovou Premier League ve středoevropském regionu včetně České republiky a Slovenska, už nebude nabízet pouze satelitní služba Digi TV. S tou ho pojí stejný majitel, který dosud Digi Sport považoval za exkluzivní prémiový kanál, který bude výhradně součástí jeho vlastní satelitní platformy, případně i kabelové televize, kterou nabízí na Slovensku, v Maďarsku a Rumunsku.

K TÉMATU: Startuje česko-slovenský Digi Sport s přenosy fotbalové Premier League

cif - debata 2

Nevyhýbáme se nabídkám jiných operátorů, kteří by ho chtěli, prohlásil podle serveru Marketér.sk na konferenci Digital Future 2011 v Bratislavě šéf produkce a techniky Digi Sportu Zdeno Ryšavý. Čeští diváci zatím mohou Digi Sport sledovat pouze prostřednictvím satelitní služby Digi TV, slovenští i v kabelovce Digi Slovakia. Ryšavý však řekl, že konkrétní smlouvy s dalšími operátory zatím nejsou na pořadu dne. Program zatím jen prezentoval prvotní zájem a monitoruje ohlasy.

Česko-slovenská mutace Digi Sportu zahájila vysílání loni v srpnu a postavila svůj program zejména na anglické fotbalové Premier League, již předtím vysílala Nova Sport. Získala také práva na nejvyšší slovenskou fotbalovou Corgoň ligu a italskou fotbalovou Serii A.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).