Hlavní navigace

Digi TV začne nabízet k balíku Filmbox zdarma video na vyžádání Filmbox Live

15. 1. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

DOPLNĚNO 14:07 – Prostřednictvím služby Filmbox Live jsou dostupné nejen tituly z vysílání Filmboxu, ale například i kompletní portfolio stanic společnosti SPI International.

Video na vyžádání označované jako VOD bude možné v blízké době sledovat také prostřednictvím satelitní služby Digi TV. Ve spolupráci s filmovou a distribuční společností SPI International, která je provozovatelem kanálů Filmbox, nabídne bezplatný přístup ke své videotéce Filmbox Live těm zákazníkům, kteří si u Digi TV zaplatí programový balík Filmbox obsahující stanice Filmbox Extra a Filmbox Family. Ten je zpoplatněn částkou 60 korun/měsíc. I nadále zůstává tato rumunská služba, co se týká ceny, v České republice absolutně bezkonkurenční. Za kompletní programovou nabídku zaplatí zákazník 260 korun/měsíc.

ČTĚTE TAKÉ: Digi TV začala nabízet HD boxy do pronájmu, zákazníci v Česku mají opět smůlu

MMF23 tip3

Podobně jako HBO GO v případě stanic HBO i Filmbox Live umožňuje přístup k filmovým a seriálovým titulům, které se na kanálech Filmbox objevily. Službu je možné využívat nejen prostřednictvím počítače, ale například také mobilního telefonu, tabletu a aplikací u vybraných značek televizorů. Filmy jsou zde řazeny do kategorii a vlastní sekce tu mají i stanice Fightbox, Fashionbox a Docubox. Prostřednictvím Filmbox Live jsou pak dostupné i kanály, které se ještě nedostaly například do satelitní distribuce. Jde konkrétně o Fast&Funbox a Filmbox Arthouse. Obě stanice zatím nevysílají v češtině.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).