Hlavní navigace

Discovery plánuje spustit v ČR a na Slovensku nový kanál

27. 5. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
27. 5. 2009

Společnost Discovery Networks, provozovatel kanálů Discovery a Animal Planet, spustí v České a Slovenské republice stanici Investigation Discovery, zkráceně označovanou jako ID. Televize už funguje v některých zemínch, např. v Polsku nebo Maďarsku. Jak již z názvu vyplývá, kanál se zaměřuje především na vyšetřování trestných činů, zejména pak vražd a dokumentů s kriminalitou souvisejících.

Soustavně pracujeme na rozšíření distribuce kanálů z našeho portfolia a připravujeme spuštění kanálu ID Investigation Discovery v České republice a na Slovensku, uvedl pro server DigiZone.cz sales manager kanálu Discovery pro ČR a SR Miroslav Badlik. Ten upřesnil, že společnost dále zjišťuje možnosti spuštění kanálu v brzké době. Momentálně nemohu sdělit žádné podrobnosti, dodal Badlik.

Cloud23

Společnost Discovery Networks je přesvědčena, že jakmile bude kanál ID Investigation Discovery v České republice a na Slovensku spuštěn, rychle si u diváků získá oblibu i důvěru, a to díky kvalitní programové nabídce, silné pozici značky Discovery a také vzrůstající celkové popularitě pořadů týkajících se vyšetřování. Kanál bude kabelové operátory zásobovat tematickým obsahem, který podpoří jejich výhody v době digitalizace a jsem přesvědčen, že naplní jejich očekávání, konstatoval.

Pokud byste se chtěli seznámit s touto stanicí blíže, můžete se podívat na její webové stránky.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).