Hlavní navigace

Film Europe přichystá okolo 400 filmů ročně. Operátorům nabídne volnost

28. 4. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
28. 4. 2011

Slovenský podnikatel Ivan Hronec dnes na konferenci České asociace elektronických komunikací (ČAEK) v Praze představil svůj nový program Film Europe, který odstartuje pravděpodobně 17. listopadu. K vidění na něm budou filmy z celé Evropy, přibližně 400 filmů ročně. K vidění budou snímky napříč všemi žánry, například Johnny English, Láska nebeská, Obchod na korze, Paleček a další. Hronec chce ve svém novém projektu představit pestrost evropské kinematografie.

UXD

K TÉMATU: Stanice Film Europe už má termín startu. Bude to pravděpodobně 17. listopad

Podle slovenského podnikatele, který již úspěšně provozuje programy pod hlavičkou CS TV, chce na Film Europe nabídnout i romantickou komedii Deník Bridget Jonesové nebo horor Vetřelec, které označil jako legendy starého kontinentu. Stanice počítá také s takzvaným festivalovým sběrem. Za herecké legendy, které se na obrazovce objeví, je možné jmenovat například Miloše Formana, Jířího Menzela, Antonia Banderase, Brigitte Bardot a další. Hronec dá na výběr operátorům, kam program zařadí – je tedy možné, že bude součástí prémiového balíku a v případě zájmu i nižších nabídek.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.