Hlavní navigace

FilmBox Extra se změní na FilmBox Premium, chystá posílení obsahu

21. 10. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Chystaného proměně kanálu přikročí firma po předchozím průzkumu o povědomí této stanice. FilmBox Premium by měl být chápan jako značka především s premiérovým obsahem.

Filmový kanál FilmBox Extra, který působí v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, PolskuRumunsku, se změní na stanici FilmBox Premium. Provozovatel programu, společnost SPI International, o tom informoval v tiskové zprávě. FilmBox Premium má být vnímán jako vlajková loď firmy a za tím účelem má taktéž dojít k posílení jejího obsahu. V současné době jsme v jednáních týkajících se hlavních distributorů z USA a očekáváme, že do konce roku se na FilmBox Premium objeví řada premiérových filmů, konstatoval při této příležitosti Berk Uziyel, výkonný ředitel společnosti FilmBox International. 

ebf - tip do článku - debata

ČTĚTE TAKÉ: Skylink spouští video na vyžádání FilmBox Live, balíček Mixbox zredukuje a zlevní

K tomuto kroku přistupuje SPI International také proto, že si nechala udělat průzkum značky, která by měla FilmBox Premium (dříve FilmBox Extra) jasně definovat jako premiérový kanál v regionu střední a východní Evropy. V souvislosti s kanály FilmBox má dojít také ke změnám například u satelitního operátora Skylink. Jeho zástupci na nedávném setkání s obchodními partnery informovali, že FilmBox se přesune do nabídky Mini. Doposud byla stanice dostupná pouze v balíčku Multi a vyšších. Během listopadu má být do MPEG-4/AVC přesunuta stanice FilmBox Plus a program EroXXX se vrátí zpět do HD kvality.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).