Hlavní navigace

Filmbox prošel změnou grafiky a formátu. Novinky se týkají zatím Polska

16. 3. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
16. 3. 2011

UVNITŘ VIDEO Filmový kanál Filmbox pošel od počátku tohoto měsíce proměnou svého vizuálu a komunikace vůči divákovi. Novinky se prozatím týkají pouze polské verze, ovšem je velice pravděpodobné, že tohoto kroku by se mohli v dohledné době dočkat také diváci v České republice a na Slovensku. Všechny programy Filmbox jsou totiž v současné době řízeny od našich severních sousedů.

ČTĚTE TAKÉ: Čtyři televizní stanice, nad jejichž vysíláním na satelitu zůstává rozum stát

MM socky3

V Polsku se Filmbox nyní identifikuje novou otvírací i zavírací znělkou, nové jsou také sebepropagační spoty, které navíc dostaly trojrozměrnou grafiku. Změny se týkají také webových stránek http://www.fil­mboxextra.pl/. Stejně jako v tuzemsku byly i u našich severních sousedů tyto inovace nutné. Programy v podstatě ustrnuly několik let na jednom místě a jejich vzezření působilo oproti konkurenci dosti zastarale. Uskutečněné kroky mají posílit Filmbox v boji se stejně tematicky zaměřenými programy, k čemuž má pomoci také bohatá videotéka společností Miramax, NewLine, Pathé a dalších.

Zdroj: media2.pl

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.