Hlavní navigace

Hallmark se v září změní na Universal Channel

27. 4. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
27. 4. 2010

Společnost Universal Networks plánuje uvést na český a slovenský trh kanál Universal Channel. Ten by měl začít v tuzemsku vysílat díky transformaci z Hallmark Channelu. Stanice Universal Channel je ve světě velmi populárním televizním kanálem. V jeho produkci vzniká řada populárních filmů i seriálů. Cílovou skupinou jsou s mírnou převahou ženy nad muži v poměru 60:40.

Cílem tohoto kroku je přilákat k Hallmarku pochopitelně širší divácké publikum. Výhodou bude především skutečnost, že některé populární seriály se na jeho obrazovce objeví dříve než na tuzemských stanicích, kterými je např. Prima nebo Nova. Z produkce Universal pochází například seriály Dr. House, Brothers and Sisters nebo Heroes či The Good Wife. Do budoucna se počítá dokonce se samostatným feedem pro Českou republiku, což znamená, že by se diváci zbavili maďarských reklamních přestávek.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).