Hlavní navigace

Hudební fanoušci se mají na co těšit. 3sat nabídne na Silvestra opět atraktivní koncerty

19. 11. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ PROGRAMOVÉ SCHÉMA 3sat nabídne na Silvestra například koncerty Robbieho Williamse, Kylie Minogue, Shakiry, Sade, ale i legend jako jsou Iron Maiden nebo Paul McCartnery.

Tak jako každý rok i letos budou moci strávit poslední den letošního roku s řadou koncertů světových hvězd. Bude jim k tomu stačit, aby přijímali německý a rakousko-švýcarský kanál 3sat. Ten je k dispozici nekódovaně prostřednictvím satelitní pozice 19,2 stupně východně a v nabídce ho také mají někteří kabeloví a IPTV operátoři. Na družici Astra je tato stanice šířena dokonce bez nutnosti použití dekódovací karty ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV).

31. prosince si přijdou na své milovníci poctivého rocku i té nejnovější muziky. První kategorii zastoupí například legendární kapela The Doors nebo britští Queen. 3sat sáhne v případě The Doors až do roku 1968, u druhé skupiny, ve které stál nezapomenutelný Fredie Mercury, to bude rok 1986. Ze současných rockových kapel zazní například Coldplay, chybět nebudou ani Duran, Duran nebo A-ha. Milovníky náročnější hudby může potěšit například Sade, Phil Collins nebo Elthon John.

BRAND23 Workshop

Veřejnoprávní kanál 3sat, který vzniká hned ve spolupráci tří německy mluvících zemí, nabídne i pár měsíců staré vystoupení britského zpěváka a člena populární popové skupiny Take That Robbieho Williamse. Na tomto koncertním turné zazněl i aktuální hit a jednička hitparády UK Top 40, písnička Candy. Mezi novějšími a novými koncerty nebudou také chybět interpreti, jako jsou Kylie Minogue nebo Shakira. 3sat odvysílá také letošní koncerty Westlife a legendárního Paula McCartneyho.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).