Hlavní navigace

Hudební fanoušci se mají na co těšit. 3sat nabídne na Silvestra opět atraktivní koncerty

Lukáš Polák

UVNITŘ PROGRAMOVÉ SCHÉMA 3sat nabídne na Silvestra například koncerty Robbieho Williamse, Kylie Minogue, Shakiry, Sade, ale i legend jako jsou Iron Maiden nebo Paul McCartnery.

Doba čtení: 1 minuta

Tak jako každý rok i letos budou moci strávit poslední den letošního roku s řadou koncertů světových hvězd. Bude jim k tomu stačit, aby přijímali německý a rakousko-švýcarský kanál 3sat. Ten je k dispozici nekódovaně prostřednictvím satelitní pozice 19,2 stupně východně a v nabídce ho také mají někteří kabeloví a IPTV operátoři. Na družici Astra je tato stanice šířena dokonce bez nutnosti použití dekódovací karty ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV).

31. prosince si přijdou na své milovníci poctivého rocku i té nejnovější muziky. První kategorii zastoupí například legendární kapela The Doors nebo britští Queen. 3sat sáhne v případě The Doors až do roku 1968, u druhé skupiny, ve které stál nezapomenutelný Fredie Mercury, to bude rok 1986. Ze současných rockových kapel zazní například Coldplay, chybět nebudou ani Duran, Duran nebo A-ha. Milovníky náročnější hudby může potěšit například Sade, Phil Collins nebo Elthon John.

Veřejnoprávní kanál 3sat, který vzniká hned ve spolupráci tří německy mluvících zemí, nabídne i pár měsíců staré vystoupení britského zpěváka a člena populární popové skupiny Take That Robbieho Williamse. Na tomto koncertním turné zazněl i aktuální hit a jednička hitparády UK Top 40, písnička Candy. Mezi novějšími a novými koncerty nebudou také chybět interpreti, jako jsou Kylie Minogue nebo Shakira. 3sat odvysílá také letošní koncerty Westlife a legendárního Paula McCartneyho.


Našli jste v článku chybu?