Hlavní navigace

Hudební kanál iConcerts bude dostupný i v chytrých televizorech

4. 10. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
4. 10. 2011

Švýcarský kanál iConcerts, který je v České republice dostupný ve své HD verzi prostřednictvím satelitních služeb Skylink a T-Mobile televize, uzavřel dohodu s několika společnostmi o vstupu do jejich chytrých televizorů. Informoval o tom server Broadband TV News. Dohoda se konkrétně týká značek Samsung, Toshiba, LG Electronics, Philips a Panasonic. Vztahuje se na Evropu, Blízký východ a Asii.

MM socky3

ČTĚTE TAKÉ: Satelitní služby CS Link a Skylink se prozatím nespojí

iConcerts dále plánuje během tohoto týdne představit aplikaci pro operační systém Android. Oficiální předvedení proběhne na světovém zábavním veletrhu MIPCOM 2011 ve francouzském Cannes. Zájemci budou moci vybírat pomocí dotykového displeje ze stovek mezinárodních interpretů. K dispozici by mělo být přes tisíc koncertních vystoupení. Uživatelé si budou moci aplikaci přizpůsobit v sekci myConcerts. Se stanicí iConcerts a službami videa na vyžádání budeme dostupní ve více než 86 zemích. Našim cílem je poskytnout divákům zážitek a vytvořit bezproblémový přechod mezi sledováním televize a on-demand obsahem, uvedla mimo jiné zakladatelka stanice Natalia Tsarkovová.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.