Hlavní navigace

Hudební kanál iConcerts uzavřel významnou smlouvu se společností Universal Music

12. 11. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

iConcerts získal díky kontraktu s Universal Music vysílací práva pro dvacet koncertů, mezi kterými nechybí umělci jako Kanye West, Amy Winehouse, Nelly Furtado, Gwen Stefani, Mika nebo Oasis.

Tematický kanál iConcerts HD, který je exkluzivně dostupný prostřednictvím satelitní služby Skylink, může do svého vysílání zařadit další atraktivní koncerty. Umožní mu to dohoda s francouzskou pobočkou společnosti Universal Music. Podepsaní kontraktu mezi oběma subjekty stojí za zmínku především proto, že doposud iConcerts úzce spolupracoval s některými umělci, případně produkcemi koncertů, ale nikoliv s tak významným hráčem na trhu, jakým je právě Universal Music.

Cloud23

Z ARCHIVU: Populární hudební kanál iConcerts spustil nové webové stránky

Zakladatelka a výkonná ředitelka iConcerts Natalia Tsakarova chápe tento krok jako významný milník v historii televize, ale zároveň ho považuje za logický a doslova vzrušující. Provozovatelem kanálu iConcerts je švýcarská společnost Transmedia Communications, která tento program řídí z Francie do více než osmdesáti zemí světa včetně České republiky a Slovenska. Stanice nedávno rozšířila svou působnost také na několik trhů a v Africe a Asii včetně Číny.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).