Hlavní navigace

Hudební kanál iConcerts uzavřel významnou smlouvu se společností Universal Music

iConcerts získal díky kontraktu s Universal Music vysílací práva pro dvacet koncertů, mezi kterými nechybí umělci jako Kanye West, Amy Winehouse, Nelly Furtado, Gwen Stefani, Mika nebo Oasis.
Lukáš Polák
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Tematický kanál iConcerts HD, který je exkluzivně dostupný prostřednictvím satelitní služby Skylink, může do svého vysílání zařadit další atraktivní koncerty. Umožní mu to dohoda s francouzskou pobočkou společnosti Universal Music. Podepsaní kontraktu mezi oběma subjekty stojí za zmínku především proto, že doposud iConcerts úzce spolupracoval s některými umělci, případně produkcemi koncertů, ale nikoliv s tak významným hráčem na trhu, jakým je právě Universal Music.

tip Majerik MM_K

Z ARCHIVU: Populární hudební kanál iConcerts spustil nové webové stránky

Zakladatelka a výkonná ředitelka iConcerts Natalia Tsakarova chápe tento krok jako významný milník v historii televize, ale zároveň ho považuje za logický a doslova vzrušující. Provozovatelem kanálu iConcerts je švýcarská společnost Transmedia Communications, která tento program řídí z Francie do více než osmdesáti zemí světa včetně České republiky a Slovenska. Stanice nedávno rozšířila svou působnost také na několik trhů a v Africe a Asii včetně Číny.